Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Културно Уметнички Работници

Go down

Културно Уметнички Работници

Пишување by Kosta on Вто Апр 21 2009, 17:18Прв албум

Нумери:

01. Супер дечки
02. Пеце
03. Денот да е радосен
04. Fishermen
05. Ги сакам жените
06. Пилот
07. Скитник
08. Туршија
09. Виновен за што
10. Неговите 5 минути
11. Мангупи луди млади ергени
12. Gud baj tins

Даунлоад:

Код:
http://rapidshare.com/files/223935461/KUR_-_1_Album.rar

Втор албум

Нумери:

01. Ајде каде
02. Совршен свет
03. Ружни
04. Љубовта нема значење
05. Нема да бидам крај тебе
06. Космонаут
07. Просечна ноќ
08. ТВ принцеза
09. Spidvejzer
10. Гладник
11. Dirty old saloon
12. Браво

Даунлоад:

Код:
http://rapidshare.com/files/223938837/KUR_2_Amore_Bene_Tutti_Prego.rar

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Културно Уметнички Работници

Пишување by MaX on Сре Апр 22 2009, 07:19

Хахахаха Коки :worshippy:

:pos:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Културно Уметнички Работници

Пишување by no_way_f on Саб Мај 16 2009, 16:19

faca se site.... imam nekoj gi obozavam da gi slusam hehehe :133:

no_way_f
Почетник
Почетник

Female
Aries

Треснал Глупости : 4
Поени : 5
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : bitola
Ден на регистрирање : 2009-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Културно Уметнички Работници

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот