Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Стара мода

Go down

Стара мода Empty Стара мода

Пишување by jelena on Пон Апр 13 2009, 03:48

Значи од следната слика можите да забележите како било во југославија и за да биде некоја жена позната и слушана пеачка не требало да е со силикони ко Цеца, Јелена Крелеуша... и да изгледа добро како денешните пеачки туку потребен бил само гласот :pos: :pos: :pos: и да не заборам да пишам ПРИРОДНО СИ Е ПРИРОДНО :pos: :jawdrop: lol! :gunman:

Стара мода Motika10

_________________
Стара мода 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Стара мода Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Стара мода Empty Re: Стара мода

Пишување by MaX on Вто Апр 14 2009, 02:35

Леле од кај го откопа ова :pos: :pos: :pos: :pos:

Браво за постов :worshippy:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Стара мода Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Стара мода Empty Re: Стара мода

Пишување by bonte on Чет Апр 16 2009, 21:48

Ako imat na nozete tolku... zamisli megunoze so se desavat SmileSmileSmile
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Стара мода Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Стара мода Empty Re: Стара мода

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот