Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Малку чуден хороскоп

Go down

Малку чуден хороскоп

Пишување by Kosta on Нед Мар 29 2009, 16:15

Колку овени се потребни да сменат сијалица?Само еден, ама потребни се многу сијалици бидејќи овновите се неспретни и груби и кршат сè што ќе им дојде при рака.


Последната промена е направена од Kosta на Нед Мар 29 2009, 16:28. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by Kosta on Нед Мар 29 2009, 16:17

Колку бикови се потребни да сменат сијалица?Ниеден, биковите не сакаат промени, нивните омилени активности се јадење и одмарање.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by Kosta on Нед Мар 29 2009, 16:18

Колку близнаци се потребни да сменат сијалица?Два секако! Ќе трае цел викенд, но кога ќе завршат сијалицата ќе раскрене низ дома, ќе збори француски и ќе свети во која боја сакате.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by Kosta on Нед Мар 29 2009, 16:19

Колку ракови се потребни да сменат сијалица?Само еден, но ќе му требаат 3 години емоционална терапија за да го преболи губитокот на претходната сијалица

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by Kosta on Нед Мар 29 2009, 16:20

Колку лавови се потребни да сменат сијалица?Што? Што ти е? Лавот не менува сијалици! Тој ќе побара светлост од други сијалици да го осветлат на сцената додека обожавателите му ракоплескаат.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by Kosta on Нед Мар 29 2009, 16:21

Колку девици се потребни да сменат сијалица?Да видиме: една да ја извади, друга да запише кога прегорела и датум кога е купена, уште една за внимателно да ја заврти новата... И 10 за преуредување на куќата во која сијалицата се наоѓа бидејќи куќата е ужасно уредена.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by Kosta on Нед Мар 29 2009, 16:22

Колку ваги се потребни да сменат сијалица?Па.. Всушност и не знам, мислам дека се зависи од тоа колку е прегорена... Можеби само една Вага, ако се работи за обична сијалица или 2 ако не знае каде да купи нова сијалица... Или.... Аман веќе одлучи се!

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by Kosta on Нед Мар 29 2009, 16:23

Колку скорпии се потребни да сменат сијалица?Кој сака ова да го знае? Зошто сака да знае? Да не прашуваат од полиција? За што ме обвинуваат?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by Kosta on Нед Мар 29 2009, 16:24

Колку стрелци се потребни да сменат сијалица?Сонцето сјае, животот е една голема гатанка... Уште не знаеме што настанало прво, дали јајцето или кокошката, а ти се секираш за менување на една глупа сијалица?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by Kosta on Нед Мар 29 2009, 16:25

Колку јарци се потребни да сменат сијалица?Ниеден. Јарците не менуваат сијалица освен ако во тоа не видат можност за добра заработка.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by Kosta on Нед Мар 29 2009, 16:26

Колку водолии се потребни да сменат сијалица?Ќе се појават 100тина водолии и сите ќе се натпреваруваат кој од нив ќе биде тој што на светот ќе му даде светлост.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by Kosta on Нед Мар 29 2009, 16:27

Колку риби се потребни да сменат сијалица?Што, снема струја? Оф леле!

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by jelena on Нед Мар 29 2009, 21:43

хахахаха лудило :pos:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Малку чуден хороскоп

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот