Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Влатко Стефановски - Gipsy Magic

Go down

Влатко Стефановски - Gipsy Magic

Пишување by Kosta on Чет Мар 19 2009, 22:041. Gipsy Song (4:45)
2. Tarapaana (4:39)
3. Kerpic (6:18)
4. Hajri mate dike daje (2:05)
5. India Dreaming (4:01)
6. The White Horse (5:36)
7. Dikljum odola caja (1:52)
8. Hajri mate dike daje (rmx) (3:37)
9. Father & Son (2:37)
10. Cerga (6:13)
11. Djemko, djemile (3:13)
12. Destiny (4:03)
13. Suzana (4:20)
14. Taip Is Dead (3:23)
15. Gipsy Song (mac.ver) (4:34)
16. In Town (1:17)
17. Sutka By Night (3:06)

Феноменално !!!!

Даунлоад:

Код:
http://rapidshare.com/files/210734332/Vlatko_Stefanovski-Gipsy_Magic.rar

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влатко Стефановски - Gipsy Magic

Пишување by jelena on Пон Мар 23 2009, 23:05

данкешен :thumbup1: :gitara1:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот