Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by Kosta on Вто Jул 17 2007, 03:39Последната промена е направена од на Пон Окт 01 2007, 16:13. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Дали сте лоша или добра девојка ? :) Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by NIN on Сре Jул 18 2007, 05:00

NORMAL
You are 50% Good and 50% Bad
Sure you've pulled some bad girl stunts in your past.
But these days, you're (mostly) a good girl.
NIN
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Jул 18 2007, 23:41

You are 40% Good and 60% Bad
Sure you've pulled some bad girl stunts in your past.
But these days, you're (mostly) a good girl.

radoznalost so da se prajt
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by Bagi on Нед Окт 14 2007, 15:11

You are 60% Good and 40% Bad
Sure you've pulled some bad girl stunts in your past.
But these days, you're (mostly) a good girl.
Bagi
Bagi
Студент
Студент

Female
Aries

Расположение : Дали сте лоша или добра девојка ? :) Lonely
Треснал Глупости : 52
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-10-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by bonte on Пон Окт 15 2007, 01:31

a vo kolku stot?
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Дали сте лоша или добра девојка ? :) Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Фед 14 2008, 17:05

***You Are a Normal Girl***


You are 60% Good and 40% Bad
Sure you've pulled some bad girl stunts in your past.
But these days, you're (mostly) a good girl.


Are You a Good Girl or a Bad Girl?
http://www.blogthings.com/areyouagoodgirlorabadgirlquiz/

Е да бе да... Е лоша сум! обратно треба да е 60% лоша, 40% добра
Mad
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Дали сте лоша или добра девојка ? :) Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by mary_jane on Вто Мар 04 2008, 12:57

You are 30% Good and 70% Bad
You're a total bad girl, from your wild hair to tattooed toes.
But you're too badass to even care if you're labeled "bad"!


хехеее Wink тачно!
леееј само ја испаднав лоша девојка на форумов, ќе јадам бан сеа Razz
mary_jane
mary_jane
Модератор
Модератор

Female
Taurus

Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2007-12-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by Гостин on Вто Мар 04 2008, 23:13

You are 40% Good and 60% Bad
Sure you've pulled some bad girl stunts in your past.
But these days, you're (mostly) a good girl.

Very Happy

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by Моника on Вто Мар 04 2008, 23:16

Малечко напиша:You are 40% Good and 60% Bad
Sure you've pulled some bad girl stunts in your past.
But these days, you're (mostly) a good girl.Very Happy

маче ти си супер цура не верувај на вакви ствари Very Happy а јас сум си нормал грл lol!

***You Are a Normal Girl***


You are 60% Good and 40% Bad
Sure you've pulled some bad girl stunts in your past.
But these days, you're (mostly) a good girl.
Моника
Моника
...:::шмизла:::...

Female
Cancer

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2008-03-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by The*Goddess on Сре Мар 05 2008, 01:14

You are 50% Good and 50% Bad
Sure you've pulled some bad girl stunts in your past.
But these days, you're (mostly) a good
The*Goddess
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение : Дали сте лоша или добра девојка ? :) Cynical
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by jelena on Вто Jул 15 2008, 06:55

You are 40% Good and 60% Bad
Twisted Evil кркрккркр

_________________
Дали сте лоша или добра девојка ? :) 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Дали сте лоша или добра девојка ? :) Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by Kosta on Вто Jул 15 2008, 10:24

jelena напиша:You are 40% Good and 60% Bad

Лоша Razz Razz Razz

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Дали сте лоша или добра девојка ? :) Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by jelena on Чет Jул 24 2008, 07:31

Kosta напиша:
jelena напиша:You are 40% Good and 60% Bad

Лоша Razz Razz Razz

кркркр кој најде да збора кркркр :gali: Razz Razz Razz

_________________
Дали сте лоша или добра девојка ? :) 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Дали сте лоша или добра девојка ? :) Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by Butterfly on Пон Aвг 18 2008, 22:05

Знам дека сум си Нормал хехе

You Are a Normal Girl
You are 40% Good and 60% Bad
Sure you've pulled some bad girl stunts in your past.
But these days, you're (mostly) a good girl.
Butterfly
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by kate on Нед Сеп 21 2008, 00:09

ајде да не се фалам јас сега,нека кажет другите за мене,тие што ме знает Very Happy
kate
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Сеп 23 2008, 05:47

kate напиша:ајде да не се фалам јас сега,нека кажет другите за мене,тие што ме знает Very Happy

кате најлошо момиче на цел свет :taketemp:

шала на страна кате е срце бе :nisa:
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Дали сте лоша или добра девојка ? :) Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by kate on Пет Јан 02 2009, 16:44

HalfGrown_IDIOT напиша:
kate напиша:ајде да не се фалам јас сега,нека кажет другите за мене,тие што ме знает Very Happy

кате најлошо момиче на цел свет :taketemp:

шала на страна кате е срце бе :nisa:

а фала кики, се надевам дека искрено го мислиш то з'ш инаку маф ти е работата...епа сега вие заклучете каква сум :vozbuden:
kate
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by Dejana on Чет Мар 25 2010, 22:43

You are 30% Good and 70% Bad
You're a total bad girl, from your wild hair to tattooed toes.
But you're too badass to even care if you're labeled "bad"!


нема веза овоа а иначе последното е најточно Wink
Dejana
Dejana
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Leo

Расположение : Дали сте лоша или добра девојка ? :) Flirty
Треснал Глупости : 49
Поени : 53
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Штип
Ден на регистрирање : 2010-01-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте лоша или добра девојка ? :) Empty Re: Дали сте лоша или добра девојка ? :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот