Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Претерано скапи секојдневни производи

Go down

Претерано скапи секојдневни производи

Пишување by borisd on Саб Мар 14 2009, 18:17

Тоалетна хартија во боја - 20$


Топчест мраз - 40$


Златен ранец - 1 650$


Блутут слушалка со дијаманти - 50 000$


Луксузни фризбија - 305$


Канта за тениски топчиња од Tiffany - 1 500$


Скејт од Louis Vuitton - 8 250$


Карбонска онакво(не ми теквит како се викат) за на шолја - 249$


Златен вибратор - 325$


Монопол со сребро и злато - 7 570$


Кристална правосмукалка - 18 993$


Кожна тастатура - 603$


Златни слушалки со дијаманти - 5 175$


Радиоактивни металик фармерки - 600$


Чадор од крокодилска кожа - 50 000$


Мамка за риболов - 1 000 000$Стварно не знам кој би ги купил овие работи, тојш то би, е глупав!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот