Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Битола мој роден крај (2009)

Go down

Битола мој роден крај (2009)

Пишување by darataM on Сре Мар 11 2009, 03:24


Песни напишани од Ајри Демировски

01. Marjan Stojanovski - Zbogum Majko
02. Vlatko Lozanovski - Za Kogo Ti Cuti Dano Liceto
03. Karolina Goceva - So Bitola Se Gordeam
04. Bojan Stojkov - Sanok Le Nado
05. Zdravka Mircevska - Pokraj Bitolskite Kasarni
06. Blagoj Gruevski - Done Donke
07. Igor Durlovski - Sanok Sedam Treno
08. Pampers - Bolen Lezi Mlad Stojan
09. Margarita Hristova - Makedonijo
10. Dimitar Andonov - Marice Le Licno Devojce
11. Andrijana Janevska - Dosta Dosta Licno Le Stojne
12. Sefedin Bajramov - Nemoj Me Mila Mamo Luto Da Kolnes
13. Vlatko Lozanovski i Zdravka Mircevska - Mori Mome Maloj Mome
14. Grupa Molika - Kade Si Trgnala Jano
15. Grupa Fontana - Tamu Le Majko Blizu Bitola
16. Biljana Damjanovska Jancevska - Cujte Me Mili Zemjaci
17. Grupa Despina - Snosti Te Mare Sonuvav
18. Andrijana Janevska i Marjan Stojanovski - Magdo Mori Magdaleno
19. Ramadan Rustemov - Mi Se Izlaga Dzemile
20. Grupa Elita - Snosti Jas Te Cekav Mare
21. Grupa Filigrani - Ajde Stanav Se Ozeniv
22. Grupa Izveduvaci - Bitola Moj Roden Kraj
Код:
http://rapidshare.com/files/206876715/Ajri_Demirovski_-_Bitola_Moj_Roden_Kraj.rar
avatar
darataM
Почетник
Почетник

Male
Aries

Расположение :
Треснал Глупости : 8
Поени : 11
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Makedonija
Ден на регистрирање : 2008-08-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Битола мој роден крај (2009)

Пишување by jelena on Сре Мар 11 2009, 12:46

фалаааааа :thumbup1: 🍦

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Битола мој роден крај (2009)

Пишување by borisd on Сре Мар 11 2009, 23:02

Фала бате Smile
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Битола мој роден крај (2009)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот