Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Прилеп Фолк Фест 2009

Go down

Прилеп Фолк Фест 2009

Пишување by darataM on Нед Мар 08 2009, 00:10

Прилеп Фолк Фест 2009 Ексклузивно од етерот на Прилеп

01. Мануела - Дајте една весела
02. Слаѓана (Италија) - Дојди мило
03. Група Болеро - Вечна пролет
04. Пепи Димовска (Германија) - Градот под кулите
05. Благоја Грујоски - Леле Јано
06. Билјана и Борис и Група Мелос - Љубов коплеж
07. Сања Ристеска - Оди си
08. Спасе Матлиоски - Прво писмо
09. Марија Качаниклич - Жената во мене
10. Гоце Пејковски - Кажи да ти кажам
11. Андрујана Андреевска - Ти си ми таман
12. Рубинчо Благадуша - Прошка постои
13. Весна Гавриловска - Моите рани
14. Група Молика и Даниела - Добра журка
15. Пане Панев - Трага на постела
16. Емануела Митиќ - Идеално лажно
17. Ансамбал Теодосиевски - Родена за песна
18. Влатко Миладиновски - Зошто на зборот Маре не стоиш
19. Тања Стефановска - Љубовта...
20. Ирена Спасовска - Песно кажи му
21. Јованка Житарова - Убиец на стреќата
22. Биоритам и Маја Вукичевич - Еј дечко ај шетај
23. Горан Тодоровски - Живот
24. Сузана Спасовска и Миле Кузмановски - Што спечаливме
25. Блага Петреска - Песна за брат ми
Код:
http://rapidshare.com/files/206579304/Prilep_Folk_Fest_2009_by-DarataM.rar
avatar
darataM
Почетник
Почетник

Male
Aries

Расположение :
Треснал Глупости : 8
Поени : 11
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Makedonija
Ден на регистрирање : 2008-08-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прилеп Фолк Фест 2009

Пишување by Kosta on Нед Мар 08 2009, 23:38

Фала :mercy:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот