Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Електронска книга за C ?

Go down

Електронска книга за C ? Empty Електронска книга за C ?

Пишување by LiVe on Пон Jул 16 2007, 00:39

Дали некој може да ми најде електронски книги за програмски јазик C ?

LiVe
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 4
Поени : 0
Репутација : 0
Се наоѓам : Miami
Ден на регистрирање : 2007-07-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by Kosta on Сре Aвг 22 2007, 05:49


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Електронска книга за C ? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by bonte on Пон Окт 15 2007, 03:13

LiVe напиша:Дали некој може да ми најде електронски книги за програмски јазик C ?


kazi mu fala na "Kosta"
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Електронска книга за C ? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by Kosta on Пон Окт 15 2007, 03:16

Дали некој има македонска книга за C во електронска форма. Ве молам кој има нека каже.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Електронска книга за C ? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Окт 15 2007, 21:01

a zosto ti e?
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by Kosta on Саб Окт 20 2007, 00:14

1MM0rtalis напиша:a zosto ti e?
Па ми треба најверојатно чим ја барам Smile Ако ја имаш праќај ја !

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Електронска книга за C ? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by _EAX on Саб Окт 20 2007, 20:28

sto ke ti e makedonska kniga za c, veruem imas podobri knigi od bilo koja nasa kniga

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 108
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by Kosta on Саб Окт 20 2007, 20:42

_EAX напиша:sto ke ti e makedonska kniga za c, veruem imas podobri knigi od bilo koja nasa kniga

Не е за мене, затоа барам на македонски Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Електронска книга за C ? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by _EAX on Саб Окт 20 2007, 22:44

kako izadadena kniga tesko da najdes na mak, moze nekoi delcinja....

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 108
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by Kosta on Саб Окт 20 2007, 22:45

Абе проблемот е што има македонски книги ама нема во електронска форма Sad

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Електронска книга за C ? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by bonte on Нед Окт 21 2007, 01:53

_EAX напиша:sto ke ti e makedonska kniga za c, veruem imas podobri knigi od bilo koja nasa kniga

jas imam kniga "C" na makedonski i ne e podobr od drugite zosto e prevedena.
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Електронска книга за C ? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by Soldier of fortune on Вто Ное 20 2007, 16:30

Kosta напиша:Дали некој има македонска книга за C во електронска форма. Ве молам кој има нека каже.

Jas imam na srpski nekolku ako ti vrsat rabota ke ti gi pustam
pozdrav
Soldier of fortune
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by Kosta on Вто Ное 20 2007, 17:19

Soldier of fortune напиша:
Kosta напиша:Дали некој има македонска книга за C во електронска форма. Ве молам кој има нека каже.

Jas imam na srpski nekolku ako ti vrsat rabota ke ti gi pustam
pozdrav
Па ако не те мрзи стај ја на rapidshare и дај линк да ја спуштиме.Поздрав

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Електронска книга за C ? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by LiVe on Пон Ное 26 2007, 03:18

tnx kosta pozdrav

LiVe
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 4
Поени : 0
Репутација : 0
Се наоѓам : Miami
Ден на регистрирање : 2007-07-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by LiVe on Пон Ное 26 2007, 03:18

moze i srpski angliski seedno C da e Smile

LiVe
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 4
Поени : 0
Репутација : 0
Се наоѓам : Miami
Ден на регистрирање : 2007-07-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Електронска книга за C ? Empty Re: Електронска книга за C ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот