Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Safari 4

Go down

Safari 4 Empty Safari 4

Пишување by Kosta on Чет Фед 26 2009, 22:31

Пред некој ден излезе Safari 4 и си реков ај да го пробам,

Забелешка: Пребарувачов е топ, и комплетен. Прв впечаток, лудило :vozbuden: :vozbuden:

Download: https://swdlp.apple.com/cgi-bin/WebObjects/SoftwareDownloadApp.woa/1324/wo/Yqn3UU997HqjKtHc68mn4g/2.5

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Safari 4 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Safari 4 Empty Re: Safari 4

Пишување by MaX on Чет Фед 26 2009, 23:01

Како најголем фан на Опера нема да го зеам ова да го видам :laugh:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Safari 4 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Safari 4 Empty Re: Safari 4

Пишување by borisd on Пет Фед 27 2009, 21:14

Јас пак мислам дека боље од фајрфокс нема! Very Happy
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Safari 4 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Safari 4 Empty Re: Safari 4

Пишување by jelena on Нед Мар 01 2009, 21:57

абе јако изгледа се ама навика си е навика шо ако го имам сафарито пак си работам на фајарфоксот

_________________
Safari 4 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Safari 4 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Safari 4 Empty Re: Safari 4

Пишување by borisd on Пон Мар 02 2009, 03:23

Абе убо било ова Smile Го инсталирав и многу сум задоволен Smile
Firefox многу го кочеше компјутеров, а со ова супер работат
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Safari 4 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Safari 4 Empty Re: Safari 4

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот