Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Problem :\

Go down

Problem :\ Empty Problem :

Пишување by bonte on Вто Фед 24 2009, 01:12

Abe ova mi se desavat cesto pati, a dosega resenie ne najdov....
Problem :\ Cp2y
Gledate dolu na status bar pisuva "stopped"

surfas nekoe vreme i pocvi ova da se desava..... prajs refresh. ne reagira...samo posle restart se vraka..
Aj prasajtego vie google.. zas mene ne mi odi... Sad
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Problem :\ Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Problem :\ Empty Re: Problem :\

Пишување by Kosta on Вто Фед 24 2009, 13:09

Ова само со мозилата ти се случува или со секој интернет пребарувач ?

Да не имаш некој адд он од мозилата што праи вакви некој проблеми ? Што адд он имаш ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Problem :\ Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Problem :\ Empty Re: Problem :\

Пишување by bonte on Вто Фед 24 2009, 22:51

Nemam addoj staeno... a nerabota ni eden browser.... ko ke ja isklucam mozilata i ja uklucam pak.. mi vka cannotn find page... a ostanvam konektiran na msn... isto torentot si rabota normalno... samo so web imam problem.
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Problem :\ Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Problem :\ Empty Re: Problem :\

Пишување by Kosta on Сре Фед 25 2009, 01:46

Вака Бонте ништо не знам што да ти кажам...

Се е множно да е :star od hi5:

Можно е да имаш spyware некој, пробај спушти некој antispyware програм и исчсити се (што и не ми се верува).

Друго, пробај исклучи антивирусна, firewall, некој од нив да не ти го блокира пристапот (што и не ми се верува).

Тебе нешто Firefox процесот ти се заклучува (што ми се верува).

Пробај напраи ping google.com во CommandPrompt ко ќе дојде до заглавување, да не е DNS то нешто (што и не ми се верува).

Пробај, после рестарт, сурфај само со ИЕ, не уклучвај Firefox, можно е да не ти заглави (што ми се верува).

Ова Firefox нешто ко да го заебале (што ми се верува) :baby:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Problem :\ Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Problem :\ Empty Re: Problem :\

Пишување by bonte on Сре Фед 25 2009, 04:10

Abe imene mi e cudno.... :\
ce pisam ponataka.
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Problem :\ Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Problem :\ Empty Re: Problem :\

Пишување by borisd on Сре Фед 25 2009, 18:01

Спушти си Google Chrome пробај со него види дали ке го прајт истиот проблем
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Problem :\ Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Problem :\ Empty Re: Problem :\

Пишување by bonte on Чет Фед 26 2009, 00:31

borisd напиша:Спушти си Google Chrome пробај со него види дали ке го прајт истиот проблем
Imam chrome.. ama ne go koristam... a napisav pogore deka otkako ke se desti ova site browseri ne rabotat.... mozno e da ne e do mozilata...
Inace Google Chrome e super ama ne sum naviknat.. kako so koristev IE pred da koristam mozila Smile
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Problem :\ Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Problem :\ Empty Re: Problem :\

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот