Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..?

Go down

Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Empty Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..?

Пишување by darataM on Нед Фед 22 2009, 04:32

Јас буквално многу сум разочаран од режијата и стварно од другата година тој невидлив телеволтинг треба да се прикаже пред јавноста и да се слеги гласањето во живо без никаква жирии комисија и без никакви отцени од страна значи песната треба да ја избира самиот народ... Дали ја забележавте целата сала точ народ што беше собран тука што платил влезници и сл... доколку бил некој на лице место дали забележал каква веше атмосверата... значи народот бараче едно а испадна сосем трето... Остатокот ви го препуштам вас драги пријатели па да подискутираме малку околу оваа тема... :makedonija:
darataM
darataM
Почетник
Почетник

Male
Aries

Расположение : Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Cool
Треснал Глупости : 8
Поени : 11
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Makedonija
Ден на регистрирање : 2008-08-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Empty Re: Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..?

Пишување by borisd on Нед Фед 22 2009, 13:19

Катастрофа беше се! Изгледаше како да е местено за Рум дум дум да ја пуштат, али сепак телевоутингот одлучи не? Smile
Мене лично фаворити ми беа СЛЕНГ и Влатко Лозановски
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Empty Re: Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..?

Пишување by Kosta on Нед Фед 22 2009, 15:47

Што се деси кој победи за кандидат на евровизија ?

Незнам зашто воопшто пуштаме веќе луѓе на евровизија кога веќе нема ни заинтересираност од народов за тоа. Мислам дека во салата за првата вечер заедно со водителите имаше 10 луѓе во публика. Од кој тоа беа роднините на пејачите.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Empty Re: Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..?

Пишување by bonte on Нед Фед 22 2009, 19:57

Sranje... aj so go napravija slavni so sila.. ali nemorase da gi pustat i na evrovizija ovie nexttime.... ali podobro tie nego naum petreski so rum dumdum Smile (pesna za cvetnici 92) Smile
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Empty Re: Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..?

Пишување by MaX on Пон Фед 23 2009, 01:13

Ејј браво за некст тајм и одличната песна...дечкиве ги иам гледано во живо еднашка...каква чест еј...

да наведам поиронично нешто неам напишано досега во животов
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Empty Re: Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..?

Пишување by jelena on Пон Фед 23 2009, 06:09lol! :gunman:

_________________
Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Empty Re: Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..?

Пишување by jelena on Пон Фед 23 2009, 06:12добро бе ова Калиопи со цел памет мислеше дека со ова песна ке гласа некој за неа хахахаха ужассссссссс

_________________
Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Empty Re: Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..?

Пишување by borisd on Пон Фед 23 2009, 18:00

Да не гласаше никој немат да беше на второ место Smile
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Empty Re: Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..?

Пишување by jelena on Пон Фед 23 2009, 18:16

да бе ако се лажиме дека од гласојте стигна до 2ро место :pos:

_________________
Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Empty Re: Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..?

Пишување by borisd on Пон Фед 23 2009, 18:16

Во ред
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..? Empty Re: Што мислење имате за кандидатон на Евровизија 2009 и како гласаше жирито..?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот