Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Трогателна љубовна приказна

Go down

Трогателна љубовна приказна Empty Трогателна љубовна приказна

Пишување by Kosta on Чет Фед 19 2009, 11:42

Оваа трогателна љубовна приказна која го обиколи светот ни ја дава дефиницијата за тоа, Што е љубов? Еве за што се работи: Една девојка заедно со своето момче заминале да се повозоат со моторот...

Девојката: Немој толку брзо, намали малку!
Момчето: Не, супер е.
Девојката: Не ми е добро, те молам намали...
Момчето: Кажи ми дека ме сакаш!!!!
Девојката: Те сакам и ти тоа добро го знаеш.
Момчето: Те молам прегрни ме.
Девојката го прегрнува цврсто...
Момчето: Срце те молам сега извади ја кацигата од мојата глава и стави ја на твојата ...

СЛЕДНОТО УТРО ВО ВЕСНИЦИТЕ:
Мотор имаше сообраќајна несреќа, затоа што откажале коцниците. На моторот имало две лица. Едното лице загинало, а другото презивеало...

А ВИСТИНАТА Е:
Момцето на пола пат сватило дека откажале кочниците, но не сакало да и каже на девојката. Затоа за последен пат од неа сакал да ги слушне зборовите ТЕ САКАМ и за последен пат да ја почувствува нејзината прегратка. Потоа и рекол да ја стави неговата кацига, затоа што знаел дека тој нема да преживее...

ЈА САКАШЕ ПОВЕЌЕ ОД СВОЈОТ ЖИВОТ!
Другиот ден девојката си ги пресекла вените...
ГО САКАШЕ ПОВЕЌЕ ОД СВОЈОТ ЖИВОТ!

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Трогателна љубовна приказна Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Трогателна љубовна приказна Empty Re: Трогателна љубовна приказна

Пишување by jelena on Чет Фед 19 2009, 12:53

Sad ептем жално

_________________
Трогателна љубовна приказна 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Трогателна љубовна приказна Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Трогателна љубовна приказна Empty Re: Трогателна љубовна приказна

Пишување by MaX on Чет Фед 19 2009, 15:43

Зато мотор никако! :laugh:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Трогателна љубовна приказна Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Трогателна љубовна приказна Empty Re: Трогателна љубовна приказна

Пишување by borisd on Чет Фед 19 2009, 22:35

WOW!!!!!!!!!!!
I can't belive it :/
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Трогателна љубовна приказна Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Трогателна љубовна приказна Empty Re: Трогателна љубовна приказна

Пишување by bonte on Нед Фед 22 2009, 06:16

lol be.. Smile vo sobrakajka so moror nemat tolku mesto za muabet.... 1na sec. 2 se vo prasanje....
da imal tolku vreme kolku sto zborvit ke prevzemel nesto da zastanit.... na pr. ce vrakal brzini.
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Трогателна љубовна приказна Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Трогателна љубовна приказна Empty Re: Трогателна љубовна приказна

Пишување by kate on Саб Фед 28 2009, 01:32

Уффф... загреота Sad
kate
kate
Доцент
Доцент

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 148
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2008-09-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Трогателна љубовна приказна Empty Re: Трогателна љубовна приказна

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Фед 28 2009, 18:47

bonte напиша:lol be.. Smile vo sobrakajka so moror nemat tolku mesto za muabet.... 1na sec. 2 se vo prasanje....
da imal tolku vreme kolku sto zborvit ke prevzemel nesto da zastanit.... na pr. ce vrakal brzini.

Бонте доста бре го уништи моментот :pos: :pos:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Трогателна љубовна приказна Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Трогателна љубовна приказна Empty Re: Трогателна љубовна приказна

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот