Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Поради венчавката со Бар, Леонардо ќе стане Евреин?!

Go down

Поради венчавката со Бар, Леонардо ќе стане Евреин?!

Пишување by najforumce on Сре Фед 18 2009, 11:30Леонардо ДиКаприо (34) кој од 2005 година е во врска со израелскиот топ модел Бар Рефаели (23) неодамна со своите изјави дека е спремен да основа семејство покрена нагаѓања за венчавка.

Меѓутоа, Лео би можел да се најде пред голем проблем по прашањето за верата, бидејќи таткото на неговата девојка, на ќерка си и забранил да се венча со некој кој не е Евреин.

„Верувам во брак. Сакам да се оженам и да имам деца. Досега се сомневав во тоа, но пораснав. Спремен сум да основам семејство“, вели Леонардо.

Според зборовите на Арон Браунштајн, таткото на Бар е одлучен во својата намера и ќе се согласи на венчавка единствено ако Лео се сврти кон јудаизмот.

Дали Лео ќе мора исто како и актерката Исла Фишер, девојката на комичарот Саша Барон Кохен (познат како Борат), да се преобрази, ќе покаже времето.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот