Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што правите кога сте сами дома?

Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Што правите кога сте сами дома?

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Фед 17 2009, 05:25

Се досадувате, слушате музика, викате друштво или уживате во тишината?

Инаку јас обожавам да сум сама, пуштам музика на цел глас, а ако нема музика, уживам во осаменоста... :icecream:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите кога сте сами дома? Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by MaX on Вто Фед 17 2009, 05:44

Музика до ДАСКЕ,седам гол,полна када,пијам алхохол...ама во сиве овие работи шо ги набројв музика трешти.......штете шо не сум поќе време сам Sad
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите кога сте сами дома? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by borisd on Вто Фед 17 2009, 13:02

Дома сум само за спиење и јадење Very Happy
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите кога сте сами дома? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by jelena on Вто Фед 17 2009, 15:56

порано кога живеев со мојте одвај чекав да излезат и одма се праеше журче а сега пошто живеам со мој врсници и заедно излегваме и се заедно се прај веке 3 години не сум била сама воопшто :laugh: имам и забораено како е да сум сама дома :laugh: ама воопшто и немам потреба да сум сама совршено ми е вака :icecream:

_________________
Што правите кога сте сами дома? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите кога сте сами дома? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by BuBaSvaBa on Пон Апр 12 2010, 23:49

Додека осетам дека сум сама дома мојте се вратиле. Sad Така да ништо Smile
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Што правите кога сте сами дома? Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите кога сте сами дома? Empty Re: Што правите кога сте сами дома?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот