Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кејт Мос чека второ дете

Go down

Кејт Мос чека второ дете

Пишување by jelena on Вто Фед 17 2009, 04:32
Британската манекенка Кејт Мос очекува второ дете кое би требало да се роди кон крајот на август, јави денеска таблоидот „News of the world“ на својата Интернет страница.

Се очекува Кејт Мос (35) тоа наскоро официјално да го потврди бидејќи поминаа првите три клучни месеци од бременоста.

Татко на детето е рокерот Џејми Хинс (39) со кој таа почна да се гледа после јули 2007 година, кога раскина со другиот рокер, проблематичниот Пит Доерти.

Кејт Мос веќе има шестгодишна ќерка Лајла Грејс од врската со издавачот на списанија Џеферсон Хак.

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кејт Мос чека второ дете

Пишување by borisd on Вто Фед 17 2009, 13:01

Алал да и е
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот