Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон?

Go down

Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон? Empty Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон?

Пишување by jelena on Вто Фед 17 2009, 04:26

Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон? Rijana10


Низ холивудските кулоари кружат гласини дека повод за караницата меѓу Крис Браун и Ријана, која заврши со претепување, била СМС-порака од Парис Хилтон со која Браун се допишувал пред Ријана.

Според последната верзија за инцидентот, Крис Браун ја претепал Ријана по кавгата што ја почнала младата пејачка.

Но, во Холивуд се зборува и дека расправијата и тепачката ја почнала Ријана која додека била во автомобилот на Крис видела СМС-порака од некоја девојка.

Потоа се утврдило дека непознатата девојка е, всушност, Парис Хилтон, која со Браун разменила телефонски броеви на забава на познатиот продуцент Тимбаланд.

На забавата била и Ријана која во чест на домаќинот отпела и неколку песни. За тоа време нејзиниот сега веќе поранешен свршеник се дружел со Хилтон.

Работите тргнале надолу кога стигнала првата СМС-порака.

_________________
Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон? Empty Re: Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон?

Пишување by Kosta on Вто Фед 17 2009, 12:06

Копач тој што ја истепал :gunman:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон? Empty Re: Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон?

Пишување by borisd on Вто Фед 17 2009, 13:04

Аххх бе
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон? Empty Re: Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон?

Пишување by jelena on Вто Фед 17 2009, 16:00

најјако ке е да испадни на суд дека ја претепал во самоодбрана хахахаха како и да е маж бе кренал рака на женско без разлика која е и шо е ебати кретенот :0531:

_________________
Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон? Empty Re: Браун ја претепал Ријана поради Парис Хилтон?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот