Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Дејвид Бекам се враќа во Лос Анџелес Галакси

Go down

Дејвид Бекам се враќа во Лос Анџелес Галакси

Пишување by Kosta on Нед Фед 15 2009, 04:47

Чоеков веќе не знае ни самиот за кој игра...

Дејвид Бекам се враќа во Лос Анџелес Галакси. Англискиот фудбалски репрезентативец кој се наоѓа на двомесечна позајмица во Милан, многу веројатно по истекот на рокот, 9-ти март се враќа во соединетите држави.

Од италијанскиот тим не добивме доволно примамлива понуда. Се радуваме на неговото враќање во клубот, изјави Брус Арена, менаџерот на Л. А. Галакси. Милан одби да плати 11 и пол милиони евра. Имајќи в предвид дека преодниот рок во американската МЛС лига истече синоќа, сега нема ни можност. Бекам во Галакси ја одработува втората година од петгодишен договор.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дејвид Бекам се враќа во Лос Анџелес Галакси

Пишување by borisd on Нед Фед 15 2009, 22:16

Во Милан многу добро се снајде, баш супер беа со него, кои топки ги дава човекот то е нешто немогуче.
Јас сакам да остане во Милан
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дејвид Бекам се враќа во Лос Анџелес Галакси

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Фед 18 2009, 06:19

Играчиште шо ретко се раѓат
алал да му е
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Дејвид Бекам се враќа во Лос Анџелес Галакси

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот