Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ХОРОР

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ХОРОР

Пишување by MaX on Вто Jул 10 2007, 20:41

Кој е најстрашен хорор што го имате гледано?

Според мене најстрашен е ЗЛОБА или "The Grudge".

Па кој е вашиот?
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by Александар on Вто Jул 10 2007, 23:36

Eksorcizmot na Emili Rouz... (tri tacke)
fala i prijatno

http://movies.yahoo.com/feature/theexorcismofemilyrose.html (ne me gledaj)
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by Vlado-Tornado on Сре Jул 11 2007, 17:11

Јас хорори прекинав да гледам оти во најголем број случаи станува збор за истерување демони и ѓаволи, како и девојчиња од бунари.
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by MaX on Чет Jул 12 2007, 02:40

Vlado-Tornado напиша:Јас хорори прекинав да гледам оти во најголем број случаи станува збор за истерување демони и ѓаволи, како и девојчиња од бунари.

Како што ми се гледа мене ти ги имаш гледано само "Истребувач на ѓаволот" и "Прстенот"
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by Vlado-Tornado on Чет Jул 12 2007, 02:48

Не бе, само први ми дојдоа при рака за пример. Ама такви филмчиња има мал милион, да речеме demon based horrors.
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by Александар on Чет Jул 12 2007, 19:11

prasajte go koki za horor, cela vecer ni praese muabet samo da ne go gleda fimot Very Happy hahaha
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by Kosta on Саб Jул 14 2007, 22:17

Sargeras напиша:prasajte go koki za horor, cela vecer ni praese muabet samo da ne go gleda fimot Very Happy hahaha

Лол ми текнува кога го гледавме филмов Very Happy. Најмногу се изненадив кога пишеше на почетокот дека е според вистински настан. Добро филмче.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by MaX on Нед Jул 15 2007, 16:28

Kosta напиша:
Sargeras напиша:prasajte go koki za horor, cela vecer ni praese muabet samo da ne go gleda fimot Very Happy hahaha

Лол ми текнува кога го гледавме филмов Very Happy. Најмногу се изненадив кога пишеше на почетокот дека е според вистински настан. Добро филмче.

Za toj film za vistinski nastan ne mi se veruva.Filmceto ne beshe losho ama mnogu gnavenje imase vo sudnicata.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by PsyTrip on Вто Jул 17 2007, 22:09

Земете го ХОСТЕЛ
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by MaX on Сре Jул 18 2007, 23:11

PsyTrip напиша:Земете го ХОСТЕЛ

Stvarno mnogu dobro filmce.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Jул 18 2007, 23:26

a za koj bese toa dek e od vistinska prikazna?
misalm ako ne e tajna
a ako e od isteruvac na dzavolot
navistina e od vistinska
prikazna
raboten e po dnevnik na eden da recam pop
t.e vo filmot go citav kako kniga t.e. ima izdanie
od ova dnevnikot ama orginal kopija samo so novi korici jaka stvar
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by MaX on Чет Jул 19 2007, 04:30

1MM0rtalis напиша:a za koj bese toa dek e od vistinska prikazna?
misalm ako ne e tajna
a ako e od isteruvac na dzavolot
navistina e od vistinska
prikazna
raboten e po dnevnik na eden da recam pop
t.e vo filmot go citav kako kniga t.e. ima izdanie
od ova dnevnikot ama orginal kopija samo so novi korici jaka stvar

Se rabota za filmot "Ecorsizmot na Emili Rouz" deka bil"vistinska prikazna",ima uste takvi filmovi so tvrdat deka se vistinska prikazna kako na p.r. "Ametvil Horor",filmceto e svarno strasno i ima mnogu dobra prikaznam so fakti i site tie raboti ama ne veruvam vo takvi gluposti zatoa ne vi tvrdam deka e vistinski nastan.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Jул 19 2007, 12:20

a be maki na svetov ima mnogu raboti so ne gi znajme
i sme daleku od soznavajne taka da
zavisi so i kako mislis ali ako e napisan deka e pored vistinska nema pricina
so dali e taka ili ne poso ne na sekoj film mu se dava da go napise toa ako pred akademijata ne pokaze dokazi
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by MaX on Чет Jул 19 2007, 14:26

1MM0rtalis напиша:a be maki na svetov ima mnogu raboti so ne gi znajme
i sme daleku od soznavajne taka da
zavisi so i kako mislis ali ako e napisan deka e pored vistinska nema pricina
so dali e taka ili ne poso ne na sekoj film mu se dava da go napise toa ako pred akademijata ne pokaze dokazi


Vaka sekoj moze da dokaze so saka znaci tuka nema problem e sega kakvi idioti se od akademijata stvarno ne znam so vervet vo vakvi gluposti.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Сеп 30 2007, 00:21

ne znam so da ti kazam a ne sakam da odam vo debati so tebe
zatoa kako so ce recis ali ako go napisale deka e od vistinska
togas bi trebalo neso da ima
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by MaX on Нед Сеп 30 2007, 14:02

Ne vervime ne sakam da vlezam vo debata so tebe nego samo kazuvam deka imalo mnogu takvi filmovo koj otposle so istrazuvanje otkrile deka se lazni prikazni.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Окт 03 2007, 23:40

едно ќе речам парите го вртат светот
така да мора нешо да се прави за да стигнис до пари
па така им текнало да измислат некоја приказна итн али немав слушнато
досега дека истражвеле и нашле дека се лажни
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by MaX on Чет Окт 04 2007, 00:06

Imat ama ne sum siguren za koj folm stanuva zbot gledav od nekojpat na grajfer emisijana "10 najgolemi prevari vo Holivud"
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Окт 04 2007, 23:27

hahahaha
dobar si pa bas si ja nacekal emisijata
moze ne znam se e mozno na ovoj svet
po toa so go slusavme so kosta do koi krajnosti odet lugevo
denes niso ne me cudi pojce
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by borisd on Нед Окт 14 2007, 20:50

На денешниве филмови почесто пишуваат дека се правени според вистинска приказна, за да имаат поголема гледаност, и повеке да се зборува за нив. И успеваат Very Happy:D:D тоа е еден вид на финта. Very Happy:D:D
Така е не?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by MaX on Пон Окт 15 2007, 02:53

Абе така е ама не е фер пошо има секаков вид на луге со мојт да се мрднат барем за ваков вид на филмови правам муабет.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by borisd on Пон Окт 15 2007, 03:29

Ама нив не ги интересират дали некој ке се мрднит, нив целта им е да заработет пари no mather wath, а и ваљда пишит за ранг за гледање, да не го гледаат тие и тие, тие и тие.....
се разбираме не?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by Kosta on Пон Окт 15 2007, 03:31

А дали воопшто имаат дозвола да напишат такво нешо ако не е вистински настан. Нема ли некој филмски правила Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by MaX on Пон Окт 15 2007, 03:31

Zer0_CooL напиша:Ама нив не ги интересират дали некој ке се мрднит,
нив целта им е да заработет пари no mather wath, а и ваљда пишит за
ранг за гледање, да не го гледаат тие и тие, тие и тие.....
се разбираме не?

Хаха има рангови да ама и тие рангови ги имаат ставено само за да си го истает газот од страња.Не им е гајле дали ке го гледаат деца воопшто.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by borisd on Пон Окт 15 2007, 03:35

епа... ? шо напишав погоре
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: ХОРОР

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот