Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Платете онлајн за тоалет

Go down

Платете онлајн за тоалет

Пишување by najforumce on Вто Фед 03 2009, 01:18За да докаже дека е најдобар туристички град во светот, Венеција воведе онлајн плаќање на WC за да им се овозможи полесен престој на туристите.

Туристите ќе можат да платат за одење во WC една недела порано или еден ден порано.

Влезот чини 7 евра за време на туристичката сезона и 5 евра надвор од сезоната.

Тоа е идеално затоа што луѓето нема да мораат да одат по кафулињата и да платат за кафе или сок само за да одат во WC. Жителите на Венеција имаат попуст, за нив едно одење во WC чини 25 центи.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот