Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Тоше Проески - The Hardest Thing [Full Album + Cover 2009]

Go down

Тоше Проески - The Hardest Thing [Full Album + Cover 2009]

Пишување by Kosta on Нед Јан 25 2009, 21:10:vozbuden: :vozbuden: :vozbuden:

01. Тоше Проески feat. Gianna Nannini - Aria
02. Тоше Проески - The Hardest Thing
03. Тоше Проески - Beautiful To Me
04. Тоше Проески - Guilty
05. Тоше Проески - Glide
06. Тоше Проески - Dont Hurt The Ones You Love
07. Тоше Проески - Separate Ways
08. Тоше Проески - Forever In A Day
09. Тоше Проески feat. Кристијан - My Little One
10. Тоше Проески - Aria

Даунлоад:

Код:
http://rapidshare.com/files/189295741/Tose_Proeski_-_The_Hardest_Thing__Full_Album___Cover_2009_.rar

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тоше Проески - The Hardest Thing [Full Album + Cover 2009]

Пишување by borisd on Пон Јан 26 2009, 00:57

Како само ли го откопа Very Happy
ФАЛА!!!!!!!!!!!!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тоше Проески - The Hardest Thing [Full Album + Cover 2009]

Пишување by borisd on Пон Јан 26 2009, 01:57

Значи стварно албумов е прекрасен :worshippy:
Штета голема Sad Уште не ми се верва дека го нема Sad
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тоше Проески - The Hardest Thing [Full Album + Cover 2009]

Пишување by Kosta on Пон Јан 26 2009, 15:53

Прекрасно нешто 🆒

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тоше Проески - The Hardest Thing [Full Album + Cover 2009]

Пишување by Александар on Сре Јан 28 2009, 13:59

фала многу коки...
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тоше Проески - The Hardest Thing [Full Album + Cover 2009]

Пишување by Kosta on Сре Апр 15 2009, 13:26

Необјавена Песна од Тоше. Додајте си уште една нова песна во вашата колекција :thumbup1:

Tose Proeski - Out of Control (Promo)

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Тоше Проески - The Hardest Thing [Full Album + Cover 2009]

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот