Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Пад на НЛО виден од милиони луѓе, а владата го крие случајот?!

Go down

Пад на НЛО виден од милиони луѓе, а владата го крие случајот?!

Пишување by najforumce on Чет Јан 22 2009, 13:06Можен пад на НЛО во Саудиска Арабија, кој го сведочат милиони луѓе и можел да се види дури во Кувајт, останува голема мистерија. Две седмици по инцидентот владата не дава соопштение за необичниот настан.

Голем број Саудијци веруваат дека источно од главниот град се срушил НЛО, а други теории споменуваат метеори, сателити, воени вежби, па дури и знаци од Господ. Саудиската полиција тој ден примила илјадници повици од исплашени граѓани, од кои еден бил посебно интересен. Сведокот телефонски и раскажувал на полицијата дека објектот пред падот гаѓал нешто со зелени ласери. Подрачјето на падот веднаш го зазела војската, а населението нема поим што навистина се случило.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот