Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Парис сака да и биде пријателка на Анџелина

Go down

Парис сака да и биде пријателка на Анџелина Empty Парис сака да и биде пријателка на Анџелина

Пишување by jelena on Вто Јан 20 2009, 03:33


_________________
Парис сака да и биде пријателка на Анџелина 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Парис сака да и биде пријателка на Анџелина Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Парис сака да и биде пријателка на Анџелина Empty Re: Парис сака да и биде пријателка на Анџелина

Пишување by jelena on Вто Јан 20 2009, 03:35

Најновата желба на кутрата богаташка Парис Хилтон е да стана пријателка на Анџелина Џоли. Таа смета дека тие две имаат многу заеднички работи, и е убедена дека таа одлично би се сложувала со госпоѓата Џоли- Пит

Парис сака да и биде пријателка на Анџелина 83216_10


Ја обожавам Анџелина Џоли. Таа е силна и посебна жена која го користи своето богатство и слава за да го направи светот барем малку подобро место. Тоа е прекрасна особина и затоа мислам дека ние две имаме многу заеднички работи.

Парис за магазинот Fabulous откри како и самата смислила тест со кој може да провери кои се нејзини вистински пријатели.

“Многу пати сум се разочарала во животот. Девојките кои тврдеа дека ми се пријателки се дружеа со мене од погрешни причини. Додека бев млада мајка ми и сестра ми ме предупредуваа за таквите личности, но сега и сама знам да ги препознам.“- тврди 27- годишната Парис.

“Едноставно ги тестирам, ги носам на шопинг, и одбирам два фустани. Еден убав и секси, и друг кој никогаш не би го облекла. Доколку пријателката ми каже дека лошиот фустан супер ми стои знам дека не го заслужува моето друштво.“- вели таа.

_________________
Парис сака да и биде пријателка на Анџелина 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Парис сака да и биде пријателка на Анџелина Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот