Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Уживајте во безбеден секс

Go down

Уживајте во безбеден секс Empty Уживајте во безбеден секс

Пишување by jelena on Нед Јан 18 2009, 00:00


_________________
Уживајте во безбеден секс 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Уживајте во безбеден секс Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Уживајте во безбеден секс Empty Re: Уживајте во безбеден секс

Пишување by jelena on Нед Јан 18 2009, 00:01

Новата реклама за Durex кондомите со кучиња направени од балони ја разбранува јавноста и ги воодушеви обожавателите на компјутерски анимации. На рекламата трите кучиња уживаат во сексот во различни пози.

Откако рекламата се прикажа на телевизиите ширум САД, новата анимација стана и хит на интернет порталите.

- Durex отсекогаш се трудел да ги натера гледачите да ја гледаат рекламата до крај. Искрено ни јас не очекував дека кучињата од балони ќе предизвикаат толку големо внимание, рече еден од вработените во компанијата. Целата поента на рекламата е луѓето да уживаат во безбедниот секс и да „експериментираат“ со нови пози.


_________________
Уживајте во безбеден секс 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Уживајте во безбеден секс Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот