Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

И Бритни во Сексот и Градот

Go down

И Бритни во Сексот и Градот

Пишување by jelena on Саб Јан 17 2009, 23:41


_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: И Бритни во Сексот и Градот

Пишување by jelena on Саб Јан 17 2009, 23:43Сара Џесика Паркер побара од продуцентите да ја вклучат и Бритни Спирс во новото продолжение на „Сексот и градот“. Ако продуцентите го прифатат советот на Паркер, Бритни можеби ќе разменува сексуални доживувања со Кери Бредшоу и девојките од Сексот и Градот.

- Спирс би била одличен лик за филмот. Мислам дека потребно е нешто да се смени за да и вториот дел од „Сексот и градот“ биде интересен. Ќе мора да се направи некоја промена, во спротивно ќе им станеме досадни на луѓето, изјави Сара.

Џесика Паркер верува дека контроверзната поп принцеза ќе биде совршена за ролјата на помладата пријателка на Кери Бредшоу.

- Сигурно Бритни одлично би се вклопила. Потребно е мојот лик да има помлада пријателка со која ќе биде многу слична. Се надевам дека мојата желба ќе биде сфатена сериозно од продуцентите, рече Паркер.

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот