Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Влатко Илиевски - Со други зборови

Go down

Влатко Илиевски - Со други зборови

Пишување by najforumce on Пет Јан 16 2009, 16:45Квалитет:320 kbit/s
Жанр: Pop/Rock :gitara1:

Песни:

1. Влатко Илиевски - Со други зборови ( 2:59 )
2. Влатко Илиевски - И премногу добро ( 3:18 )
3. Влатко Илиевски - Сите ми се криви ( 3:33 )
4. Влатко Илиевски - Така требало да биде ( 3:32 )
5. Влатко Илиевски - Уште ми си ти ( 3:53 )
6. Влатко Илиевски - Не те можам (feat. Дани Димитровска) ( 3:35 )
7. Влатко Илиевски - Гушни ме (feat. Тамара Тодевска) ( 4:06 )
8. Влатко Илиевски - Од утре не ( 3:49 )
9. Влатко Илиевски - Небо ( 4:02 )
10. Влатко Илиевски - Скитник ( 3:57 )

Даунлоад:

Код:
http://rapidshare.com/files/184286969/VLatko_Ilievski_-_So_drugi_zborovi.rar
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влатко Илиевски - Со други зборови

Пишување by jelena on Пет Јан 16 2009, 17:23

супер песнички има :thumbup1:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот