Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

фан клуб: Juventus

Go down

фан клуб: Juventus

Пишување by PsyTrip on Нед Jул 01 2007, 17:36Јувентус се врати во прва лига...Според мое мислење мислам дека ке ја земат пак титулата...А Според вас?
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Juventus

Пишување by Kosta on Вто Jул 03 2007, 02:18

па споеред мене па ќе се врати во втора лига (кај маки тастатурава е лудило)

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Juventus

Пишување by MaX on Вто Jул 03 2007, 03:04

Се слагам до Коки ама не за тастатурата.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Juventus

Пишување by PsyTrip on Вто Jул 03 2007, 21:29

Хехехехе јас мислам дека ке ја земе титулата Very Happy
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Juventus

Пишување by Goran - Gogo on Пет Jул 06 2007, 02:04

Абе коки шо ти е тебе дека навиваш за рома и сега криво ти е и не мојш да се помириш со фактот дека ќе ве газиме. јас се слагам со овој 4 админ (не ми текнува на името) и дека ќе ја земиме титулава во лигава... forza juve
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Juventus

Пишување by Kosta on Пет Jул 06 2007, 02:05

Goran напиша:Абе коки шо ти е тебе дека навиваш за рома и сега криво ти е и не мојш да се помириш со фактот дека ќе ве газиме. јас се слагам со овој 4 админ (не ми текнува на името) и дека ќе ја земиме титулава во лигава... forza juve

Имате уште да учите, не да ми местите утакмици Laughing

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Juventus

Пишување by Goran - Gogo on Пет Jул 06 2007, 02:27

Абе снајди се па зивеј, а и онака сме јаки.
Ќе се видиме сезонава...
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Juventus

Пишување by PsyTrip on Пет Jул 06 2007, 03:45

Ејј Коки ќути каква рома бе лигуши ЈУВЕНТУС 4ЕВЕР
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Juventus

Пишување by borisd on Пон Окт 22 2007, 01:50

Абе ам Јуве не беа во втора лига?Very Happy:D:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Juventus

Пишување by Jimmy on Нед Мар 02 2008, 20:56

значи на овој фан клуб за Juventus може да пишувате се што е поврзано со Juventus,така да нема потреба од отворање на нови теми за Juventus :mercy:
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: фан клуб: Juventus

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот