Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Go down

Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by borisd on Чет Јан 08 2009, 20:48Ја одам Smile
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Јан 08 2009, 21:31

Таму сум обавезно едвај чекам.
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by MaX on Саб Јан 10 2009, 21:26

ехх
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by Kosta on Пон Јан 12 2009, 00:02

Срања во боја .... АМА БАШ СРАЊА ВО БОЈА !!!!!!!!!!!

УУУУУУУУУУУУУУУ

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by MaX on Пон Јан 12 2009, 00:13

Kosta напиша:Срања во боја .... АМА БАШ СРАЊА ВО БОЈА !!!!!!!!!!!

УУУУУУУУУУУУУУУ

ЛОЛ ова не е Срање кокицо туку овај пат изборот на бендови е монгу лош...

сепак се трудат дечките....е сеа за пари нормално ама ваква дешаванка во македонијава е само Рок Фест и ништо друго зато го поштовам овај фестивал....
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by borisd on Пон Јан 12 2009, 06:15

Јас сепак не идам на ова :\
Коки зш ле срање? Smile
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by Kosta on Вто Јан 13 2009, 23:02

borisd напиша:
Коки зш ле срање? Smile

Косовски бендој донесол за албанци да му одат. :gitara1:

Не ме зезај секој си ја гледа парата. Фестивалов е само интереси.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Јан 15 2009, 04:30

Коки да не се караме не вреѓај :tapan: Laughing
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by Александар on Чет Јан 15 2009, 14:09

абе уште не е поминато ти УУУ, ај ке видиме ако е за УУУ или УУУУУУУУ ке пишиме пак... може? не? ц...цај
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by MaX on Пет Јан 16 2009, 03:28

Kosta напиша:
borisd напиша:
Коки зш ле срање? Smile

Косовски бендој донесол за албанци да му одат. :gitara1:

Не ме зезај секој си ја гледа парата. Фестивалов е само интереси.

па...?
во се има интерес нормално...мене ми е интерес да дојдат подобри бендови,на организаторите им е во инетес да направи повеќе пари...

шо има срање тука???
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by borisd on Пет Јан 16 2009, 07:34

Јас сепак не идам :S
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by MaX on Пон Јан 19 2009, 20:51

Помина фестот....
Не бев на ниедна вечер за жал...ама бев на сите афтери после свирките...

Страшно добро си поминав,кој не беше нека пукне од мака :gitara1: :tapan:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by borisd on Пон Јан 19 2009, 21:24

Доста бе! Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Оди Вежбај Фест 3 - 16, 17, 18 Јануари - Струга @ Club Elit

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот