Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Анкета!

Go down

Анкета! Empty Анкета!

Пишување by borisd on Вто Дек 23 2008, 10:22

Анкета! Glasanjekz2

Ај да ве видам сеа Very Happy:D:D

Еве се и резултатите од анкетата Very Happy Погодете кој води?

Па наравно Дани Smile

Анкета! Rezultatibb1
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Анкета! Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Анкета! Empty Re: Анкета!

Пишување by jelena on Вто Дек 23 2008, 23:56

епа да најуба и мене ми беше првата :pos:

_________________
Анкета! 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Анкета! Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Анкета! Empty Re: Анкета!

Пишување by MaX on Сре Дек 24 2008, 01:31

Браво за Дани :thumbup1:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Анкета! Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Анкета! Empty Re: Анкета!

Пишување by bonte on Сре Дек 24 2008, 20:40

I jas sakam da glasam.!
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Анкета! Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Анкета! Empty Re: Анкета!

Пишување by Kosta on Сре Дек 24 2008, 22:45

На која страна е анкетава? :i_smile:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Анкета! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Анкета! Empty Re: Анкета!

Пишување by borisd on Чет Дек 25 2008, 00:31

borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Анкета! Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Анкета! Empty Re: Анкета!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот