Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Колку сте геј ?!?

Go down

Колку сте геј ?!? Empty Колку сте геј ?!?

Пишување by jelena on Пон Дек 22 2008, 17:43

ајде да видиме http://www.queeria.com/gayometer/


:i_smile: :i_smile: :i_smile:

_________________
Колку сте геј ?!? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Колку сте геј ?!? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте геј ?!? Empty Re: Колку сте геј ?!?

Пишување by jelena on Пон Дек 22 2008, 17:48

43% :i_smile: :i_smile: :i_smile: :smileJ:

_________________
Колку сте геј ?!? 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Колку сте геј ?!? Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте геј ?!? Empty Re: Колку сте геј ?!?

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Дек 22 2008, 22:13

53% Геј
Честитамо! Ваш скор је тачно на средини, ви сте веома отвореног ума и у сексу вас привлаче особе оба пола. :pos:
Абе ова стварно точно :pos:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Колку сте геј ?!? Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте геј ?!? Empty Re: Колку сте геј ?!?

Пишување by Kosta on Пон Дек 22 2008, 22:40

Зарем има девојче што не сака да има нешто повеќе со друго девојче ? :i_smile: NOT !!!!

By the way:

40 % - Vi ste heteroseksualno opredeljeni, i to je sasvim ok. Ne tugujte.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Колку сте геј ?!? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте геј ?!? Empty Re: Колку сте геј ?!?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот