Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Црнечко - ВМРО-овски речник

Go down

Црнечко - ВМРО-овски речник Empty Црнечко - ВМРО-овски речник

Пишување by borisd on Пон Дек 22 2008, 12:24

Неколку црнечки зборови и фрази преведени на ВМРО-овски јазик:

Stay Black - ВМРО до смрт

Keep it Real
- Остварувај / Остваруваме

Playa - Министер во Влада

Homie
- Партиски војник / лепач на плакати

Sista - Пратеничка од ВМРО

Bitch - Пратеничка од СДСМ

Dude
- Латас / подобен новинар

Nigga - Член на партија (не го мешајте со Homie)

Reality is WRONG. Dreams Are Foreal
- Рекламни спотови на Владата

I thought i had friends.. but in the end, niggaz die lonely - Ги исполнивме сите критериуми, ама меѓународната заедница не мрази

Do or Die - Посветено 24/7

Real niggaz do wuteva they wanna do, bitch niggaz do what they can! - Грција ја прекрши привремента спогодба

Smile now cry later
- Корисноста од политиките на Владата граѓаните ќе ја почуствуваат за неколку години

RULZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ова го набавив од на еден блог, секоја чест на тој што ги пишал SmileSmile :thumbup1:
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Црнечко - ВМРО-овски речник Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Црнечко - ВМРО-овски речник Empty Re: Црнечко - ВМРО-овски речник

Пишување by jelena on Пон Дек 22 2008, 17:37

хахахаха закон :thumbup1: :bravo1:

_________________
Црнечко - ВМРО-овски речник 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Црнечко - ВМРО-овски речник Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Црнечко - ВМРО-овски речник Empty Re: Црнечко - ВМРО-овски речник

Пишување by Kosta on Пон Дек 22 2008, 22:42

Аљаљ да му е :laugh: :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Црнечко - ВМРО-овски речник Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Црнечко - ВМРО-овски речник Empty Re: Црнечко - ВМРО-овски речник

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот