Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Успех

Go down

Успех Empty Успех

Пишување by Vlado-Tornado on Саб Мај 19 2007, 20:03
Што е успех?
-Кога имаш 2 години успех е ..... да не мочаш во гаќи
-Кога имаш 12 години успех е ..... да имаш другари
-Кога имаш 18 години успех е ..... да имаш возачка
-Кога имаш 20 години успех е ..... да имаш секс
-Кога имаш 35 години успех е ..... да имаш пари
-Кога имаш 50 години успех е ..... да имаш пари
-Кога имаш 60 години успех е ..... да имаш секс
-Кога имаш 70 години успех е ..... да имаш возачка
-Кога имаш 75 години успех е ..... да имаш другари
-Кога имаш 80 години успех е ..... да не мочаш во гаќи

=> Животот е тркало, не ?
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Успех Empty Re: Успех

Пишување by PsyTrip on Вто Мај 29 2007, 18:13

Hehehehehehhe
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Успех Empty Re: Успех

Пишување by Александар on Вто Јун 05 2007, 20:31

LJOOOOOOOOOOOOOOLJ
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Успех In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Успех Empty Re: Успех

Пишување by PsyTrip on Чет Фед 28 2008, 19:58

Последното е најдобро... Very Happy Very Happy Very Happy
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Успех Empty Re: Успех

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Фед 28 2008, 20:06

Хахаха..закон еј! Very Happy
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Успех Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Успех Empty Re: Успех

Пишување by Just*a*Girl on Чет Фед 28 2008, 20:17

:laugh: :laugh: :laugh:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Успех Empty Re: Успех

Пишување by Jimmy on Чет Фед 28 2008, 20:19

Владо топ :amor1:
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Успех Empty Re: Успех

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот