Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Срекен Роденден Бонте!!!

Go down

Срекен Роденден Бонте!!!

Пишување by borisd on Вто Дек 16 2008, 00:36

Бонте срекен роденден, се најубо, сите желби да ти се остварет, госпо здравје да ми ти дај и све таму SmileSmile :happyBirthday: :happyBirthday: :happyBirthday:
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Срекен Роденден Бонте!!!

Пишување by jelena on Вто Дек 16 2008, 00:38

:happyBirthday: се најубо :gali:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Срекен Роденден Бонте!!!

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Дек 16 2008, 05:50

Среќен роденден се најубавооо :happyBirthday:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Срекен Роденден Бонте!!!

Пишување by MaX on Вто Дек 16 2008, 13:19

Бонтичччччччч

Да ми ти се множет годините,се најубо...многу жени,многу пари,многу коли со еден збор многу рап :laugh:

:happyBirthday: :happyBirthday: :happyBirthday:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Срекен Роденден Бонте!!!

Пишување by Kosta on Сре Дек 17 2008, 01:00

Бонтич јас со мало закаснување Embarassed

Среќен роденден и се најубо :happyBirthday:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Срекен Роденден Бонте!!!

Пишување by bonte on Сре Дек 17 2008, 03:48

borisd напиша:Бонте срекен роденден, се најубо, сите желби да ти се остварет, госпо здравје да ми ти дај и све таму SmileSmile :happyBirthday: :happyBirthday: :happyBirthday:
jelena напиша::happyBirthday: се најубо :gali:
~The Vampire~ напиша:Среќен роденден се најубавооо :happyBirthday:
MaX напиша:Бонтичччччччч

Да ми ти се множет годините,се најубо...многу жени,многу пари,многу коли со еден збор многу рап :laugh:

:happyBirthday: :happyBirthday: :happyBirthday:
Kosta напиша:Бонтич јас со мало закаснување Embarassed

Среќен роденден и се најубо :happyBirthday:

Фала,фала,фала,фала,фала........фала најмногу на светов.... :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden:
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Срекен Роденден Бонте!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот