Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Најмодерниот тоалет !

Go down

Најмодерниот тоалет ! Empty Најмодерниот тоалет !

Пишување by najforumce on Нед Дек 14 2008, 05:19

Ова е најновиот изум, и претставува истовремено користење на две тоалет шољи во едно купатило. Инаку се верува дека ваков тип на тоалети би можел да спаси многу бракови :laugh:

Креативноста на луѓето никогаш, ама баш никогаш и нема крај ! :iconflowerhr4:

Најмодерниот тоалет ! Toalet10
najforumce
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Најмодерниот тоалет ! Sneaky
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најмодерниот тоалет ! Empty Re: Најмодерниот тоалет !

Пишување by jelena on Нед Дек 14 2008, 05:22

:pos: :pos: :pos: да не ти е досадно барем ке си прајш муабет со комшијата :pos:

_________________
Најмодерниот тоалет ! 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Најмодерниот тоалет ! Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најмодерниот тоалет ! Empty Re: Најмодерниот тоалет !

Пишување by borisd on Нед Дек 14 2008, 05:24

jelena напиша::pos: :pos: :pos: да не ти е досадно барем ке си прајш муабет со комшијата :pos:

А ти со комшијата а? c c c c c

:pos: :pos: :pos:
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Најмодерниот тоалет ! Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Најмодерниот тоалет ! Empty Re: Најмодерниот тоалет !

Пишување by jelena on Нед Дек 14 2008, 05:25

borisd напиша:
jelena напиша::pos: :pos: :pos: да не ти е досадно барем ке си прајш муабет со комшијата :pos:

А ти со комшијата а? c c c c c

:pos: :pos: :pos:

па комшија е тој шо седи од другата страна на шољата :pos:


Последната промена е направена од jelena на Нед Дек 14 2008, 05:32. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Најмодерниот тоалет ! 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Најмодерниот тоалет ! Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најмодерниот тоалет ! Empty Re: Најмодерниот тоалет !

Пишување by Kosta on Нед Дек 14 2008, 05:31

Море со ова ќе се заборам на шоља !! :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Најмодерниот тоалет ! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Најмодерниот тоалет ! Empty Re: Најмодерниот тоалет !

Пишување by MaX on Нед Дек 14 2008, 15:30

А ме интересира низ една цевка одат во канализација двете шољи?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Најмодерниот тоалет ! Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Најмодерниот тоалет ! Empty Re: Најмодерниот тоалет !

Пишување by Maxxis on Сре Јан 14 2009, 06:20

LOL хаха ако паднеш у кома ке се забораиш таму богами хаха
Maxxis
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение : Најмодерниот тоалет ! Devilish
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Најмодерниот тоалет ! Empty Re: Најмодерниот тоалет !

Пишување by bonte on Чет Јан 15 2009, 05:17

MaX напиша:А ме интересира низ една цевка одат во канализација двете шољи?

хахахах :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Најмодерниот тоалет ! Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Најмодерниот тоалет ! Empty Re: Најмодерниот тоалет !

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот