Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Помош за Firefox

Go down

Помош за Firefox Empty Помош за Firefox

Пишување by MaX on Нед Дек 14 2008, 04:22

Дали некој од тука може да ми објасни како можам да го исклучам вирус сканот што го прави Firefox после секое даонлоадирање.

благодарност однапред
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Помош за Firefox Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Помош за Firefox Empty Re: Помош за Firefox

Пишување by Kosta on Нед Дек 14 2008, 05:08

Да досаден е ако спушташ 2 ГБ и после му треба 15 минути скан да напраи :icon_mrgreen: А ако го исклучиш сканот ќе се избрише и фајлот што си го пуштал :icon_cheesygri

А ШТО Е НАЈАКО НИКОГАШ НЕМА ДА ДЕТЕКТИРА ВИРУС !!!!!!!! :pos: :pos:

За да го исклучиш во адрес бар напиши: about:config

Ќе ти даде некој warning демек не чепкај ваму опасно е, ама речи му кој те еба :pos:

Сега таму имаш еден Filter text box и таму напиши scan при што ќе ти напраи едно филтирарање на резултате.

Ќе виш таму едно browser.download.manager.scanWhenDone.

Него напрај му off и ресетирај го firefox

Тољку.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Помош за Firefox Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Помош за Firefox Empty Re: Помош за Firefox

Пишување by MaX on Нед Дек 14 2008, 15:27

фава Кокииии...само не мораше да си толку вулгарен Razz
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Помош за Firefox Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Помош за Firefox Empty Re: Помош за Firefox

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот