Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Soul Seek

Go down

Soul Seek

Пишување by MaX on Саб Јун 30 2007, 17:27

Незнам колку души се запознати со ова програмче но секој љубител на музика нема да зажали ако го проба.

Можете да го спуштите на http://www.slsknet.org/
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Soul Seek

Пишување by 1MM0rtalis on Саб Јун 30 2007, 21:02

ja razgledav ama ne znam dali da ja downloadiram neli treba da e neso kako hi5?
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Soul Seek

Пишување by MaX on Саб Јун 30 2007, 21:05

1MM0rtalis напиша:ja razgledav ama ne znam dali da ja downloadiram neli treba da e neso kako hi5?

LOL не нема врска со HI5
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Soul Seek

Пишување by Kosta on Пон Jул 09 2007, 17:34

MaX напиша:Незнам колку души се запознати со ова програмче но секој љубител на музика нема да зажали ако го проба.

Еј ке дојдам некој ден да ми го дадеш ми треба зашо.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Soul Seek

Пишување by MaX on Пон Jул 09 2007, 18:10

Било проблем.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Soul Seek

Пишување by Kamasutra on Саб Сеп 22 2007, 06:01

a sho vrska imat ova so muzika?
sho e fintava so programava
avatar
Kamasutra
Студент
Студент

Male
Aries

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-09-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Soul Seek

Пишување by MaX on Пон Сеп 24 2007, 15:54

Preku ova programa mozes da donloadiras muzika i to e to.
Najbitno ti e da delis muzika za da mozes pobrzo da downloadiras
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Soul Seek

Пишување by Maxxis on Нед Фед 03 2008, 12:52

Исто така добар за даѕнлоад на музика е SONGBIRD!
avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Soul Seek

Пишување by Kosta on Нед Фед 03 2008, 21:01

Maxxis напиша:Исто така добар за даѕнлоад на музика е SONGBIRD!

???? Колку што знам јас SongBird е пребарувач на кој може да се слуша музиче, која се наоѓа на твојот компјутер ?? Или не сум во право ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Soul Seek

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот