Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Девојче со кристални солзи

Go down

Девојче со кристални солзи

Пишување by najforumce on Сре Дек 10 2008, 15:06Девојче од Либан ги вчудоневидело светските медицински експерти. Наместо солзи произведува кристали.

12-годишната Хасна Мохамед Меселмани дневно може да „исплаче“ и по 7 кристали, остри како жилет кои не и ги оштетуваат очите.

Нејзиниот случај сеуште не е медицински објаснет, но научниците работат на тоа.

Погледнете го видеото и се ќе ви стане јасно.

avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Девојче со кристални солзи

Пишување by jelena on Сре Дек 10 2008, 16:01

божеееееее

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Девојче со кристални солзи

Пишување by Александар on Сре Дек 10 2008, 20:47

татко ти да не е' крадец па ги украл ѕвездите и ги ставил во твоите очи lolz
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Девојче со кристални солзи

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот