Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Go down

ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Пишување by MaX on Пон Дек 08 2008, 03:07


23ти февруари 2009 година во салата Expo во Белград концерт ќе одржи еден од најуспешните и најпопуларни пејачи на денешнината, хитмејкерот JAMES BLUNT.

Човекот кој со својот прв албум “Back to Bedlam” собори многу рекорди продавајќи неверојатни 11 милиони примероци, доби 2 MTV и 2 Brit Awards награди како и 5 номинации за Gramy, продолжува по тој пат и со вториот албум “All the lost souls” чија светска промотивна турнеја е во тек, а првиот сингл од тој албум “1973” е прогласен за Global No1 Hit.

Речиси сите арени на оваа турнеја се тотално распродадени, а влезниците за концертот во Белград ќе бидат пуштени во продажба на 29ти Октомври по цена од 30 ЕУР.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Пишување by Kosta on Вто Дек 09 2008, 00:10

Што му текнало на овој навака да иде ? Very Happy

Сигурно пари за нова година му требааат Razz

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Пишување by MaX on Вто Дек 09 2008, 01:27

Ам февруари е ако збира пари за другата нова година тога ок :laugh:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Пишување by jelena on Вто Дек 09 2008, 01:48

:pos: :pos: :pos: ме насмеа муабетот

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Пишување by Kosta on Вто Дек 09 2008, 03:36

Абе не сум го видел датумот :pos: :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОАЃА JAMES BLUNT!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот