Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Авалон повторно ги носи на балканот IRON MAIDEN

Go down

Авалон повторно ги носи на балканот IRON MAIDEN

Пишување by MaX on Пон Дек 08 2008, 03:05IRON MAIDEN во Белград на 10ти Февруари 2009 година во Белградска Арена.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Авалон повторно ги носи на балканот IRON MAIDEN

Пишување by MaX on Пон Дек 08 2008, 03:09

Заборавив да напоменам турнејата се вика „SOMEWHERE BACK IN TIME“...мојот омилен албум од Мејден :yes:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Авалон повторно ги носи на балканот IRON MAIDEN

Пишување by Kosta on Вто Дек 09 2008, 00:13

Што пари картата знајш ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Авалон повторно ги носи на балканот IRON MAIDEN

Пишување by MaX on Вто Дек 09 2008, 01:25

Влезниците че бидат пуштени во продажба на 11ти Декември тога се че знаеме
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Авалон повторно ги носи на балканот IRON MAIDEN

Пишување by jelena on Сре Дек 10 2008, 03:58

Им се заубај на овие да идат... :laugh:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

IRON MAIDEN во Белград - 10.02.2009

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Дек 16 2008, 17:31

http://www.ironmaiden.com/index.php?categoryid=8&p2_articleid=1028

http://www.ironmaiden.com/index.php?categoryid=15

Ќе оде некој? Јас обавезно одам :vozbuden: :vozbuden:
Макс?? :vozbuden:
Ваков доживљај не смее да се пропушти...Брус Дикинсон да го слушам во живо леле
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Авалон повторно ги носи на балканот IRON MAIDEN

Пишување by MaX on Вто Дек 16 2008, 19:04

Првиот пат ги испуштив така да овајпат одам обавезно :thumbup1:

ОДИМЕ ~The Vampire~ НА МЕЈДЕН....ЈЕЈ :laugh:
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Авалон повторно ги носи на балканот IRON MAIDEN

Пишување by Kosta on Сре Дек 17 2008, 00:59

Ги споив темиве зашо имаше две вакви :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Авалон повторно ги носи на балканот IRON MAIDEN

Пишување by GBL on Нед Јун 14 2009, 19:52

абе сегде идат само кај нас не идат упм :S

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Авалон повторно ги носи на балканот IRON MAIDEN

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот