Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Едо Маајка во "Хавана"

Go down

Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by borisd on Саб Дек 06 2008, 16:06

Водечкиот хипхопер на Балканот Едо Маајка во вторник, 9 декември, во скопскиот клуб „Хавана“ ќе го промовира својот најнов албум, насловен „Балканско, а наше!“. Почетокот е закажан за 21 часот.

На концертот Едо ќе настапи заедно со својата позната екипа - Френки и диџејот Оли Доболи. Претходно атмосферата ќе ја загрее домашниот хипхоп-изведувач Синди. Билетите во претпродажба чинат 300 денари, додека на денот на концертот ќе чинат 50 денари повеќе.


И з'ш прает сеа вака?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by MaX on Саб Дек 06 2008, 18:27

Да се носит све ТИТ и да им ТИТ мајките ТИТ ТИТ ТИТ после то ТИТ ТИТ ТИТ ТИТ ТИТ за на крај ТИТ ТИТ ТИТ

:0531: :0531: :0531: :0531: :0531: :0531: :0531: :0531:

Не е фер сакав да одам зш не бев информиран поранооооооо

АГРХХХХХХХХХХХХХХХ
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by Kosta on Нед Дек 07 2008, 00:48

Не се нервирај толку :pos: Ја ако одам ќе ти дам слики Razz Razz

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by borisd on Нед Дек 07 2008, 01:03

Нема да одиш оти јас не те оставам!!!!!!!!!!!!! Ако не одиме јас и Макс, никој нема да оди!!! Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by MaX on Нед Дек 07 2008, 23:41

Така е Борис...че се јавиме и че пријавиме лажна бомба ако треба само да не се одржи без нас ваков наснан Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by borisd on Пон Дек 08 2008, 01:14

MaX напиша:Така е Борис...че се јавиме и че пријавиме лажна бомба ако треба само да не се одржи без нас ваков наснан Very Happy

хахахахахаха ме изнасмеа да не пукниш Very Happy:D:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by Kosta on Вто Дек 09 2008, 00:12

Ќе одам ќе одам але але але :smileJ:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by MaX on Вто Дек 09 2008, 01:27

Kosta напиша:Ќе одам ќе одам але але але :smileJ:

че ојш....ЧЕ ОЈШ?Evil or Very Mad

ма шалу се синееее,ако ми ојш убо да си поминиш,само пазисе од бомбата Smile
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by jelena on Вто Дек 09 2008, 01:51

не се секирајте Коста нема да оди :pos: Макс не се нервирај и секирај

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by borisd on Вто Дек 09 2008, 02:47

jelena напиша:не се секирајте Коста нема да оди :pos: Макс не се нервирај и секирај

Цајкан!!!! Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by jelena on Вто Дек 09 2008, 03:37

borisd напиша:
jelena напиша:не се секирајте Коста нема да оди :pos: Макс не се нервирај и секирај

Цајкан!!!! Very Happy:D:D

нема лабаво :pos: :pos: :pos: :smileJ:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Едо Маајка во "Хавана"

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот