Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Cкопска шема !!!

Go down

Cкопска шема !!! Empty Cкопска шема !!!

Пишување by najforumce on Пет Дек 05 2008, 01:55

Cкопска шема !!! Phptvu10

Направено кратко резиме, што е скопската шема, односно што треба да исполните за да бидете дел од "скопската шема" и дел од т.н скопски "ВИП фаци"...

Да пиеш кафе во "Плеј".

Да ручаш во "Воденица".

Да пиеш коктели во "Ла бодегита дел медио".

Да пробаш сарми кај "Чамо".

Да ги сушиш алиштата на балкон од гламурозната куќа.

Да носиш очила за сонце ноќе и во затворена просторија.

Да се запознаваш со иста фаца стопати.

Да си ВИП и со масна коса.

Да играш тенис.

Да си на диета.

Да мирисаш на "прада".

Да им плаќаш на пријателките.

Да те има на ТВ.

Да имаш викендичка во Охрид или во Маврово.

Да возиш џип "мерцедес", иако ти е срам.

Да имаш телохранител.

Да имаш спонзори.

Да носиш чанта "луј витон" или "гучи", па макар и лажни.

Да си нонстоп во црно за да изгледаш послабо.

Да си нонстоп на високи потпетици, иако нозете те болат.

Да гугуткаат со тебе, а после да те оговараат зад грб.

Да ја вараш жена ти со бившата.

Да те вработи пријателка, па да те отпушти.

Да се омажиш како манекенка, а потоа да станеш домаќинка.
najforumce
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Cкопска шема !!! Sneaky
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Cкопска шема !!! Empty Re: Cкопска шема !!!

Пишување by jelena on Пет Дек 05 2008, 21:28

:pos: :pos: :pos: :bravo1:

_________________
Cкопска шема !!! 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Cкопска шема !!! Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот