Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Најлошите силикони меѓу славните

Go down

Најлошите силикони меѓу славните

Пишување by najforumce on Пет Ное 28 2008, 18:09Не секогаш силиконските гради изгледаат убаво и привлечно. Погледнете ја листата на 10те најлоши силикони помеѓу познатите личности.

Силиконите не секогаш даваат пријатна слика за гледање. Искрено, кај некои мора да се признае дека одлично стојат - се додека стојат. Останатото предизвикува дури и непријатна глетка.

Вака изгледа листата на најлошите силикони до сега:

Sharon DaviesJenna JamesonTori SpellingJesse MetcalfeKimberley StewartLolo FerrariMegan FoxWhitney HoustonVictoria BeckhamKatie Price


avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот