Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

YouTube со поголем плеер

Go down

YouTube со поголем плеер Empty YouTube со поголем плеер

Пишување by Kosta on Чет Ное 27 2008, 01:29

YouTube со поголем плеер Top_yo10

YouTube од денес ja зголеми страната на 960px во ширина, за да го подобри квалитетот на видеата, а воедно се зголеми и плеерот. Новиот плеер е со widescreen aspect ratio, за разлика од стариот 4:3 aspect ratio. Новиот плеер ќе ви даде поубава слика, но и 4:3 ќе работат беспрекорно.

YouTube со поголем плеер Slika10

RULZZZ :thumbup1: :vozbuden:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : YouTube со поголем плеер Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

YouTube со поголем плеер Empty Re: YouTube со поголем плеер

Пишување by borisd on Чет Ное 27 2008, 14:16

Приметив вчера и многу ми се бендиса, алал да име за ова шо го прает Very Happy
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : YouTube со поголем плеер Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

YouTube со поголем плеер Empty Re: YouTube со поголем плеер

Пишување by bonte on Пет Јан 23 2009, 01:26

А овај на сликава кој е? дино мерлин? Very Happy:D:D:D:D
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : YouTube со поголем плеер Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

YouTube со поголем плеер Empty Re: YouTube со поголем плеер

Пишување by Kosta on Пон Јан 26 2009, 15:56

bonte напиша:А овај на сликава кој е? дино мерлин? Very Happy:D:D:D:D

Тој целиот :pos: :pos: :pos: :gitara1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : YouTube со поголем плеер Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

YouTube со поголем плеер Empty Re: YouTube со поголем плеер

Пишување by MaX on Пон Јан 26 2009, 23:38

одлично одлично 10ка за ѕоутубе :laugh:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : YouTube со поголем плеер Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

YouTube со поголем плеер Empty Re: YouTube со поголем плеер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот