Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Предвидувања

Go down

Предвидувања Empty Предвидувања

Пишување by Kosta on Чет Ное 27 2008, 00:05

Во зависност од квалитетот на графчињата:

2009 - Македонија постигнува компромис со Република Грција околу името.. Успева да го зачува уставното име Северна Вукојебина кое што е изгласано непосредно пред победата на Обама во Америка.

2010 - Првата сајбервојна на Балканот. Српски хакери го пробиваат сајтот на МТВ и ја менуваат дневната програма, на што хакерите од С.Вукојебина поставуваат слика од Цеца во албанска носија на сајтот на Политикин Забавник. Шиптарите го фаќаат Готовина и го предаваат во Хаг. Косово добива датум за преговори со ЕУ.

2011 - Постигнат е Блеровиот договор со кој што Војводина станува нова независна држава на Балканот. Белграѓаните се предаваат.

2014 - Тони блер ја добива нобеловата награда за физика, затоа што нобеловата награда за мир е зафатена од Хашим Тачи.

2015 - Се измислува браник за помошни тркала на точак

2019 - Жените масовно почнуваат да се шишаат лустер, како моден тренд се јавува и гледање со едно око.

2025 - 3та светска војна. Изумира пола од популацијата на земјата. Балканот се враќа зад карпатите.

2030 - Крај на војната. Настапува светски мир. Оние што победиле ја пишуваат историјата. Забележано е зголемување на шверцот со цигари.

2034 - Фатим Тодоровски - светски првак во Формула 1

2040 - Револуција во сајбер сексот. Измислен е симулатор на цицки. Гугл се ориентира исклучиво на изработка на темплејти за цицки.

2041 - Роботите се побунуваат за своите права. 3 роботи се приведени на испрашување во Скопската населба Велес.

2046 - Во лабораториски услови е произведена првата пичка. Протест на жените во Синсинати.

2050 - Создавање на ново општествено уредување. Роботвладетелско. Луѓето почнуваат да се дебелеат, не работат ништо, губење на паричната вредност, глобална депресија и хармонија. Мутација на хомосапиенсот во егзокултисомус.

2051 - Пронајден гробот на Александар Македонски во Наска - Перу

2052 - на 68 годишна воздраст умира Боки 13, глобален хомосексуалец, свиња, претседател на ОН и самопрогласен Куронемач. Погребан е со највисоки почести во алеата на педерите, Ресенско.

2055 - Пронајден необјавен материјал на Кичо Слабинац. Обединување на Југославија. Северна Вукојебина се преименува во Поранешна Југословенска Република Македонија.

2058 - 50 годишнина од ослободувањето на Љубе Бошковски. Тарчуловски, видно остарен е ослободен на 2 дена за да присуствува на церемонијата.

2060 - Под невиден Грчки Притисок Фиром е заведена во ОН како Република Македонија. Невидени протести во Фиром.

2069 - Починува Киро Глигоров на 171 годишна возраст, кога го прободува летачка DDRS6-рам меморија oд македонско производство додека копал во градината.

2070 - Постхумна победа на Киро Глигов на претседателските избори во Република Македонија. Огранизиран голем концерт во негова чест на кој главни dj-еи ќе бидат Дафт Панк и Aphex Twin.

2083 - Првиот контакт со Екстратерецијални суштества. Убивање на вонземјаните и јадење на нивните органи. Избран е првиот папа-педер-муслиман. Измислени се светлечи мечови како у Стар Ворс.

2090 - Последниот солистички концерт на Веда

2091 - Македонија и одобрува неповратен грант на Америка во вредост од 20 Гогл денари.

2092 - Под невиден притисок Република Македонија го менува името во Сули Ахмети, внук на Али Ахмети, инаку влијателен бизнисмен и сопственик на држава.

2093 - Некој ќе се пензионира

2095 - Појава на нова болест, која ги тера луѓето да прават ајвар до смрт.

2096 - Измислена временска машина. Киро Глигоров се враќа во живот. Внукот на Али Ахмети, Сули, купува алманах и се враќа во 2001 година и му го дава на дедо му.

2100 - Снимено е третото продолжение на Акционен Херој.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Предвидувања Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Предвидувања Empty Re: Предвидувања

Пишување by borisd on Чет Ное 27 2008, 00:34

Kosta напиша:
2070 - Постхумна победа на Киро Глигов на претседателските избори во Република Македонија. Огранизиран голем концерт во негова чест на кој главни dj-еи ќе бидат Дафт Панк и Aphex Twin.

Сте го заборавиле и на Dj Babura Very Happy:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Предвидувања Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот