Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Комедии

Go down

Комедии

Пишување by PsyTrip on Пет Јун 29 2007, 22:34

Кој ги сака смешните филмови нека пише тука за да се дружиме и да разменуваме мислења околу смешните филмови
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by borisd on Саб Јун 30 2007, 02:13

Ajde da se druzime hahaha hehehehe
SHIT!!!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by Александар on Саб Јун 30 2007, 15:11

kopi past

Komedija e humoristicen zarn. Ova e dosta star zarn na koj se snimeni i edni od najstarite nemi i crno-beli filmovi takanareceni komedii... Dosta komedii se napraveni samo za humor, no ima i takvi od politicki karakter ili socijalni komentari.

am so sakav da kazam e deka mi se svigaat site komedii osven onie bez nekoja pospecificna prikazna.
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by MaX on Саб Јун 30 2007, 17:29

Sargeras напиша:kopi past

Komedija e humoristicen zarn. Ova e dosta star zarn na koj se snimeni i edni od najstarite nemi i crno-beli filmovi takanareceni komedii... Dosta komedii se napraveni samo za humor, no ima i takvi od politicki karakter ili socijalni komentari.

am so sakav da kazam e deka mi se svigaat site komedii osven onie bez nekoja pospecificna prikazna.

Добар одговор седи 5ка Very Happy:D
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by PsyTrip on Саб Јун 30 2007, 20:14

Zer0_CooL напиша:Ajde da se druzime hahaha hehehehe
SHIT!!!

еј ај ако не ти се свигаат комедиите не мораш да оставаш коментари....
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by borisd on Саб Јун 30 2007, 23:07

vo pravo si, koga ke vidam deka ti si komedija stvarno gi zamraziv
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by PsyTrip on Нед Jул 01 2007, 02:54

Стварнооо????До коа мислиш да се препуцаваш???
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by MaX on Нед Jул 01 2007, 12:20

Gledajtego Strav i paranoja vo Las Vegas

Najdobra komedija definitivno.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by PsyTrip on Нед Jул 01 2007, 15:09

Хехехехе земи го Мистер Боунс мн е добар
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Jул 01 2007, 15:26

i norbid e eptem otkacen mislam mene mi se svigase jeste ima gluposti ali ok moze da go zanemarime toa
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by MaX on Нед Jул 01 2007, 16:03

PsyTrip напиша:Хехехехе земи го Мистер Боунс мн е добар


UZASSSSSS E FILMOT
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by PsyTrip on Нед Jул 01 2007, 17:16

ејјј па секој си има свој вкус јас ти го препорачав тоа не зна4и дека мора ти да идеш до двд тека да го земеш
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by MaX on Нед Jул 01 2007, 18:06

PsyTrip напиша:ејјј па секој си има свој вкус јас ти го препорачав тоа не зна4и дека мора ти да идеш до двд тека да го земеш

Kako mozese da preporacas vakov film.
Koga e otvori temava mislev deka se razbiras od komedii.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by borisd on Нед Jул 01 2007, 21:33

MaX напиша:
PsyTrip напиша:ејјј па секој си има свој вкус јас ти го препорачав тоа не зна4и дека мора ти да идеш до двд тека да го земеш

Kako mozese da preporacas vakov film.
Koga e otvori temava mislev deka se razbiras od komedii.
jas na Mister Bones ednas ne se nasmeav od sto e tolku mnogu jak filmot
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by PsyTrip on Пон Jул 02 2007, 02:45

Хехехехе зеро ајј прекини зашто веќе не е интересно а и јас мислам да прекинам зашто го уништуваме угледот на форумот!
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by MaX on Вто Jул 10 2007, 03:09

Sakate da gledate komedija zemete bilo koj film od produkcijata na
Montu Pajton.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by PsyTrip on Сре Jул 11 2007, 17:08

Ај ке побарам по двд текиве
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by Vlado-Tornado on Сре Jул 11 2007, 17:12

Да, Monty Pyton се ѕверови... Немој да ги пропуштиш култните The Life of Brian и Quest for the Holy Grail.
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by MaX on Пон Окт 15 2007, 02:57

НЕ УШТЕ ЕДЕН ТИНЕЈЏЕРСКИ ФИЛМ - постаро филмче мислам дека повеќето од вас го имате гледано но кој го нема гледано и сака добро да се изнасмее одма нека го земе.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by Kosta on Пон Окт 15 2007, 02:59

Кај што го спомна сега филмов, порано на една телевизија го имаа преведено „Ниеден друг поглуп американски филм“ Smile. А иначе филмов мене ми е срање Wink

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by MaX on Пет Ное 16 2007, 19:08Ова е ремек дело на Роберт Родригез.
Филмчево имат многу грозни сцени ама е
најлудата комедија што ја имам гледано во животов.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by bonte on Сре Ное 21 2007, 00:01

planet terror !!!!! dokolku sakate kvalitetno i zabavno da go otepate vaseto vreme Very Happy
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by MaX on Чет Дек 13 2007, 04:58

Goog luck chuck
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by PsyTrip on Пет Фед 22 2008, 20:43

MaX напиша:


Ова е ремек дело на Роберт Родригез.
Филмчево имат многу грозни сцени ама е
најлудата комедија што ја имам гледано во животов.

Toooop e filmoov Razz
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by stole on Саб Мар 22 2008, 02:58

Haha sakate komedii. Pa eve vi gi preporacuvam : Friday, Half Baked, How High, The longest Yard, Delta Farce i dosta vi se za sega . Aj kazete sto mislite pa ke vi kazam i drugi.

stole
Почетник
Почетник

Male
Taurus

Треснал Глупости : 13
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : kavadarci
Ден на регистрирање : 2008-03-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Комедии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот