Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Hospirestaurant - Ресторан како болница !

Go down

Hospirestaurant - Ресторан како болница ! Empty Hospirestaurant - Ресторан како болница !

Пишување by najforumce on Вто Ное 25 2008, 04:02

Hospirestaurant - Ресторан како болница ! Nolnic10

Уникатен и чуден ресторант се отвори во Рига, Латвија и е насловен "Хоспиталис". Ова е место што мора да се види. Ресторанот изгледа како медицински кабинет додека пак кон вас се однесуваат како кон пациенти и добро се грижат убавите келнерки кои се облечени како медицински сестри.

Храната се служи во садови од оперативната соба и секако не е многу ефтина, но сепак ова бизарно чувство вреди да се доживее. Сопствениците на овој ресторан се доктори.

Hospirestaurant - Ресторан како болница ! Nolnic11

Hospirestaurant - Ресторан како болница ! Nolnic12

Hospirestaurant - Ресторан како болница ! Nolnic13

Hospirestaurant - Ресторан како болница ! Nolnic14

Hospirestaurant - Ресторан како болница ! Nolnic15

Hospirestaurant - Ресторан како болница ! Nolnic16

Hospirestaurant - Ресторан како болница ! Nolnic17
najforumce
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Hospirestaurant - Ресторан како болница ! Sneaky
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот