Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Дешавки од минатото

Go down

Дешавки од минатото Empty Дешавки од минатото

Пишување by borisd on Пон Ное 24 2008, 17:13

Тука (ваљда) можеме да си кажуваме некои дешавки што ни се имаат дешавано во минатото, ама интерсни да се Smile
Мене моментално не ми текнува нити една, оти сум блокиран Smile
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Дешавки од минатото Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Дешавки од минатото Empty Re: Дешавки од минатото

Пишување by bonte on Пон Дек 22 2008, 03:43

Брат заш никој непишит овде??
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Дешавки од минатото Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Дешавки од минатото Empty Re: Дешавки од минатото

Пишување by borisd on Пон Дек 22 2008, 09:48

Ваљда глупа е темава, шо знам Very Happy:D:D барем то да го напишеле Smile
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Дешавки од минатото Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Дешавки од минатото Empty Re: Дешавки од минатото

Пишување by Kosta on Пон Дек 22 2008, 22:43

:good: :icon_mrgreen:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Дешавки од минатото Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дешавки од минатото Empty Re: Дешавки од минатото

Пишување by Мони on Вто Сеп 22 2009, 02:33

Хаха...па никој не пишува...ваљда зашто го мрзи да се расприкажува...

Мони
Почетник
Почетник

Female
Libra

Треснал Глупости : 4
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : пред пц :)
Ден на регистрирање : 2009-09-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дешавки од минатото Empty Re: Дешавки од минатото

Пишување by BuBaSvaBa on Саб Мар 13 2010, 02:58

Изгледа ќе го скршам ледот. Дешавки од минатото Icon_biggrin
Значи вака ги има многу и од што ги има толку многу почнав да ги заборавам но еве една што уште не сум ја заборавила:
Со една другарка требаше да одиме во кастро демек на журка. Но посшто нејќевме да одиме со такси, а автобусите не ни беа баш сигурни и решивме да одиме пешки. И сега според мојата логика ја и реков на другарка ми дека ќе ја носам демек по скратен пат пошто таа сакаше да одиме преку плоштад али мене незнам зошто ми се виде многу далеку. И добро тргнавме но пошто беше доста темно ја малку ги утнав улиците и место на железничка отидовме во кисела вода, а патот до таму беше темен и без живо пиле, ко во некое напуштено село да си, другарка ми пребледе од страв а ја нормално се згазив од смеење пошто врска немав кај сме, Дешавки од минатото Icon_biggrin па едно куче кога ни се с'сна другарка ми почна да трча а ја незнаев со да правам попрво дали да се смеам или да трчам по неа. Дешавки од минатото Icon_biggrin И така некако стигнавме до дисконтот во кисела вода. И пошто многу касневме моравме да земеме такси до кастро и да влезиме на крајот од журката. И така зборот ми беше дека ни журка видовме ни пешки отидовме. Дешавки од минатото Icon_biggrin И добро тоа некако помина, сега наредната година пак решивме да одиме во кастро на журка, но пошто знаевме кај ќе завршиме ако тргнеме пешки решивме овој пат да одиме со автобус. И така се качивме во еден автобус седнавме среќни нормално дека нема да ја направиме истата грешка и дека нема да се изгубиме гледаме низ прозорот и чекаме автобусот да тргне, и тргнува автобусот, а мене ми текнува дека не видовме со број е и сега ја прашувам другарка ми да не видела случајно а оваа ми пребледе. Дешавки од минатото Icon_biggrin Ама сепак на крај имавме среќа сме го погодиле автобусот. Дешавки од минатото Icon_biggrin И така а еднаш па пак со оваа истава другарка одиме до библиотека кај QB зградата. И поминуваме покрај паркот на жената но тогаш кај паркот уште имаше стечајчи и да земе некој да не следи. Но пошто и двете сме ко муви без глави не го приметивме, и така си отидовме до библиотеката си завршивме работа и тргнавме накај дома. И така се до плоштад а човекот кутриот цело време не следел и сега на плоштад кога стигнавме овој почна се повеќе и повеќе да ни се доближува и да нејќеш да го приметиш ќе го приметиш. И добро застанавме со другарка ми за да слика и ете го овој дојде кај нас и не прашува; дали може нешто да не праша. И ја нормално помислив ќе ме праша колку е саат или нешто слично и му реков може. А овој замисли со не праша дали може да се запознаеме!? Ја го погледнав ко од марс да паднал и му реков не! а овој уште прашува зошто, а ја нормално му реков онака! и со другарка ми фативме магла накај парк. Никогаш во животот толку брзо не сум одела колку што одев тогаш. Дешавки од минатото Icon_biggrin
И то отприлика доста ви кажував за денес. Дешавки од минатото Icon_biggrin
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Дешавки од минатото Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Дешавки од минатото Empty Re: Дешавки од минатото

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот