Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Microsoft воведува автобуски линии за вработените

Go down

Microsoft воведува автобуски линии за вработените Empty Microsoft воведува автобуски линии за вработените

Пишување by najforumce on Вто Ное 18 2008, 01:56

Microsoft воведува автобуски линии за вработените Dndd10

На 29 септември 2008 година во Јапонија, Microsoft воведе автобуска линија за своите вработени. Уникатно е тоа што вработените можат да започнат со својата работа во самиот автобус, а нивните работни часови почнуваат да одбројуваат од моментот кога ќе започнат со работа во автобусот (јако :laugh:). Сообраќајниот метеж е главната причина за овој потег, а компанијата не сака да го троши драгоценото време на своите вработени по патишатата.

Microsoft воведува автобуски линии за вработените Micros10

Microsoft воведува автобуски линии за вработените Micros11
najforumce
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Microsoft воведува автобуски линии за вработените Sneaky
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Microsoft воведува автобуски линии за вработените Empty Re: Microsoft воведува автобуски линии за вработените

Пишување by jelena on Вто Ное 18 2008, 04:26

овие мозоците не можи со ништо појке да ме изненадат :laugh:

_________________
Microsoft воведува автобуски линии за вработените 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Microsoft воведува автобуски линии за вработените Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Microsoft воведува автобуски линии за вработените Empty Re: Microsoft воведува автобуски линии за вработените

Пишување by borisd on Вто Ное 18 2008, 08:30

Бооо јачина еј Very Happy
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Microsoft воведува автобуски линии за вработените Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Microsoft воведува автобуски линии за вработените Empty Re: Microsoft воведува автобуски линии за вработените

Пишување by bonte on Чет Ное 20 2008, 01:40

Glup narod...
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Microsoft воведува автобуски линии за вработените Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Microsoft воведува автобуски линии за вработените Empty Re: Microsoft воведува автобуски линии за вработените

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот