Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Вонземјани

Go down

Вонземјани

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Јун 29 2007, 17:25

dali postojat,dali voopsto se dojdeni da ne poseta,i kakvi nameri bi imale
mislam prijatelski neprijatelski,kako izgledaat idei?bukvalno se se sto zanete ili mislite za niv alien
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by CEHKA on Пет Jул 20 2007, 23:37

neznam dali ima vonzemjani i dali nivnite nameri se dobri ili losi sprema nas ama mislam deka sigurno ne sme sami vo univerzumov.
pa neja isklucuvam moznosta tie da postojat
avatar
CEHKA
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 19
Поени : 0
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by 1MM0rtalis on Саб Jул 21 2007, 01:40

fala bogu istomislenik
kraj krava
lol
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by Александар on Саб Jул 21 2007, 23:57

.
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by MaX on Нед Jул 22 2007, 14:40

..
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by 1MM0rtalis on Нед Окт 14 2007, 20:24

ubo be ubo kakvi ste kraj kraeva bese zborot
Very Happy
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by Kosta on Пон Окт 22 2007, 04:00

јас верувам во се. Мислам дека постојат вонземјани, можеби не на нашиов универзум, ама на друг да. Е сега колку се поспособни од нас незнам, ама не ми се верува да се многу, зашо најверојатно ќе не посетеа до сега.
А ги замислувам како МНОГУ МНОГУ ГРДА популација. Wink

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by 1MM0rtalis on Вто Окт 23 2007, 00:03

hahaha
epa dobar odgovor samo.................od kaj znaes deka ne ne imaat poseteno dosega,ili mozebi i ziveat megu nas i se toa mislam taa tema ne ebas tolku ednostavna samo deka ne ne imaat poseteno,misalm za toa moze dosta da se diskutira pa ve molam prodolzete da razgovarate na ovaa tema
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by bonte on Сре Ное 21 2007, 00:54

1MM0rtalis напиша:hahaha
epa dobar odgovor samo.................od kaj znaes deka ne ne imaat poseteno dosega

vidi ako postojat neznaci deka se tolku ponapredni za da ne posetat.... nemora da e kako na filmovite niedno oruzje ne gi ubiva ... mozebi nie niv ce gi najdeme...
barem taka jas mislam (se tesam Very Happy )
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by Maxxis on Вто Фед 12 2008, 21:34

Постојат некаде 100 %
avatar
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by The*Goddess on Пон Фед 18 2008, 00:44

Па има можност да постојат.Некако ми звучи невозможно да нема никој друг а има толку многу универзуми.Но исто така ми звучи невозможно за тоа што кажуваат некој дека не управувале и дека биле попаметни од нас :ljolj:
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by Александар on Пон Фед 18 2008, 00:52

hmm, dajte nekoj link pls ako najdete, ama ako ne e kako sto treba, (/useskill fakedeath) ty
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by geri on Чет Сеп 18 2008, 03:04

можеби има,а можеби и не

geri
Студент
Студент

Male
Gemini

Расположение :
Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 42° 0'19.16
Ден на регистрирање : 2008-09-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Сеп 18 2008, 03:05

geri напиша:можеби има,а можеби и не

И тоа никогаш не ќе го дознаеме Sad
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by ...always on my own... on Пон Јан 05 2009, 18:10

SIGRNA SUM DEKA IMA Smile
sepak,koi sme nie za da si mislime deka site univerzumi se nasi???!!!!

postojat tolku dokazi i fakti...pa...

i veruvam deka se duri i popametni od nas... barem se sigurni deka postoime, i si igraat krienka so nas... Smile)

...always on my own...
Почетник
Почетник

Female
Aquarius

Расположение :
Треснал Глупости : 23
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : strumica
Ден на регистрирање : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by borisd on Пон Јан 05 2009, 20:15

I belive Smile
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by elma on Вто Апр 28 2009, 11:06

kako sto sme stvoreni nie kako sustestva,taka se i oni..kako sto nie ja imame planetata zemja,taka i tie imaat nekoj svoj prostor kako populacija na nekoja planeta...mozebi se cudat i tie za nas..... Neutral ......ili pa vikaat:ABE GLEJ GI OVIE ZAOSTANATIVE,AJ KE IM SE SIMNEME DOLU:p:)Wink..(mala sala).....
pa..postojat valjda,mislam deka postojat!

elma
Почетник
Почетник

Female
Aries

Расположение :
Треснал Глупости : 6
Поени : 7
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : stip
Ден на регистрирање : 2009-04-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by GBL on Нед Јун 14 2009, 21:18

100% постојат ..

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вонземјани

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот