Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Mozilla Thuderbid Прашање

Go down

Mozilla Thuderbid Прашање

Пишување by borisd on Нед Ное 02 2008, 18:45

Дали некој го користит ова чудо и ако го користит нека ми поможит во врска со следниов проблем шо го имам. Како да се уклучам со маилот од hotmail? Му стаив и неколку Add-ons шо требало да ги имат ама после не се конектират, а неќе ни со од yahoo маилот. Затоа ако некој знај нека кажи ПЛИС!!!!!!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mozilla Thuderbid Прашање

Пишување by bonte on Нед Ное 02 2008, 19:46

http://www.mozilla.org/support/thunderbird/faq#webmail
Види овде дали ке најдиш нешто..
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mozilla Thuderbid Прашање

Пишување by borisd on Нед Ное 02 2008, 20:37

Па пишит дека требит екстензија и имат линк до екстензијата, а ја веке ја инсталирав таа екстензија и пак не прајт Sad
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mozilla Thuderbid Прашање

Пишување by bonte on Пон Ное 03 2008, 04:17

за Thuderbid појма немам.... ама знам дека hotmail неработаше и на Оutlook... бараше live да напрајш....

(ама ти викаш и yahoo не работат...хммм)
дали ги намести POP3,SMTP,... ?? т.е. дали се местит така и на Thuberbid..?
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mozilla Thuderbid Прашање

Пишување by borisd on Пон Ное 03 2008, 04:42

Ја стросав Very Happy на сосем 15ти начин. Многу корисна работа е mail client-ов. Ако некој си го инсталира Thunderbird и ако сака да го намести, а не може пишете тука, ке ја оставам темава.
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Mozilla Thuderbid Прашање

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот